Dexia Holding (DEXB) Hisse Özeti
Dexia Holding SA/NV, Belçika'da kısa ve uzun vadede devlet garantili borç ihracı yapmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden DEXB için herhangi bir risk tespit edilmedi.
DEXB Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Dexia Holding SA/NV Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €0.30 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €0.30 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €0.30 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | 0% |
| 1 Yıllık Değişim | 0% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -99.90% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| DEXB | BE Diversified Financial | BE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 5.4% | 3.8% |
| 1Y | 0% | 3.2% | 22.4% |
Getiri vs. Endüstri: DEXB geçen yıl % 3.2 oranında getiri sağlayan Belgian Diversified Financial sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: DEXB geçen yıl % 22.4 oranında getiri sağlayan Belgian Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| DEXB volatility | |
|---|---|
| DEXB Average Weekly Movement | 0% |
| Diversified Financial Industry Average Movement | 3.7% |
| Market Average Movement | 4.3% |
| 10% most volatile stocks in BE Market | 7.2% |
| 10% least volatile stocks in BE Market | 2.6% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: Veri mevcut değil.
Zaman İçindeki Volatilite: DEXB 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1996 | 407 | Pierre Crevits | www.dexia.com/fr |
Dexia Holding SA/NV, Belçika'da kısa ve uzun vadede devlet garantili borç ihracı yapmaktadır. Dexia Holding SA/NV daha önce Dexia SA/NV olarak bilinmekteydi ve 19 Ocak 2024 tarihinde adını Dexia Holding SA/NV olarak değiştirmiştir. Şirket 1996 yılında kurulmuştur ve merkezi Belçika'nın Brüksel kentindedir.
Dexia Holding SA/NV Temel Bilgiler Özeti
| DEXB temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €126.04m |
| Kazançlar(TTM) | -€286.00m |
| Gelir(TTM) | €35.00m |
DEXB aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| DEXB gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €35.00m |
| Gelir Maliyeti | €0 |
| Brüt Kâr | €35.00m |
| Diğer Giderler | €321.00m |
| Kazançlar | -€286.00m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.68 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | -817.14% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 555.8% |
DEXB uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 19:11 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Dexia Holding SA/NV 13 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Eric Hazart | BNP Paribas |
| Britta Schmidt | BofA Global Research |
| Andrew Coombs | Citigroup Inc |