This company listing is no longer active
Design Milk Co (DMC) Hisse Özeti
Design Milk Co Limited, together with its subsidiaries, provides advertising services. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
DMC Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Design Milk Co Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$1.55 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$1.64 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$0.23 |
| Beta | -2.09 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | 247.19% |
| 3 Yıllık Değişim | 286.25% |
| 5 Yıllık Değişim | -11.71% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -93.13% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| DMC | AU Online Retail | AU Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 0% | 0% |
| 1Y | 247.2% | 0% | 0% |
Getiri vs. Endüstri: DMC un Australian sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: DMC geçen yıl % 2.5 oranında getiri sağlayan Australian Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| DMC volatility | |
|---|---|
| DMC Average Weekly Movement | n/a |
| Online Retail Industry Average Movement | 0% |
| Market Average Movement | 0% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 0% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: DMC son 3 ayda Australian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: DMC 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1988 | n/a | n/a | design-milk.com |
Design Milk Co Limited Temel Bilgiler Özeti
| DMC temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | AU$56.07m |
| Kazançlar(TTM) | -AU$4.00m |
| Gelir(TTM) | AU$2.23m |
DMC aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| DMC gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.50m |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$1.50m |
| Diğer Giderler | US$4.19m |
| Kazançlar | -US$2.69m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2022
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.074 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | -179.55% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
DMC uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2022/12/28 01:19 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2022/09/30 00:00 |
| Kazançlar | 2022/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2022/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Design Milk Co Limited 1 Bu analistlerden , raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Chris Northwood | Canaccord Genuity |