Aeeris (AER) Hisse Özeti
Bir jeo-uzamsal veri toplayıcı şirket olan Aeeris Limited, Avustralya'da konum tabanlı güvenlik, operasyon yönetimi, şiddetli hava koşulları ve çeşitli tehlikelere ilişkin veri ve içerik hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
AER Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Aeeris Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$0.084 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$0.10 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$0.06 |
| Beta | 0.33 |
| 1 Aylık Değişim | 12.00% |
| 3 Aylık Değişim | -5.62% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | -26.96% |
| 5 Yıllık Değişim | -30.00% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -61.82% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| AER | AU Interactive Media and Services | AU Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -10.3% | 0.5% |
| 1Y | n/a | -37.9% | 2.5% |
Getiri vs. Endüstri: AER un Australian Interactive Media and Services sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: AER un Australian Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| AER volatility | |
|---|---|
| AER Average Weekly Movement | n/a |
| Interactive Media and Services Industry Average Movement | 7.9% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.3% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: AER hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Australian piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: AER 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2006 | n/a | n/a | www.aeeris.com |
Jeo-uzamsal veri toplayıcı bir şirket olan Aeeris Limited, Avustralya'da konum tabanlı güvenlik, operasyon yönetimi, şiddetli hava koşulları ve çeşitli tehlikelere ilişkin veri ve içerik hizmetleri sunmaktadır. Şirket, müşterilerini etkileyen doğal ve insan kaynaklı tehlikeler hakkında canlı veri, içerik, uyarılar ve bildirimler ile varlıkların ve personelin dijital takibi, haritalanması ve izlenmesi gibi kritik hizmetleri sağlayan Erken Uyarı Ağı (EWN) ve Mekânsal Analiz Risk Platformu (SARP) sunmaktadır. Ayrıca, fiziksel risk raporlama şirketleri için olay yoğunluğu ve şiddetindeki değişiklikleri ve mevsim süresini tanımlayan, tarihi akut ve kronik şiddetli hava tehlikeleri ve uyarılarının bir veritabanı olan Climatics platformunu sağlar.
Aeeris Limited Temel Bilgiler Özeti
| AER temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | AU$5.86m |
| Kazançlar(TTM) | -AU$368.17k |
| Gelir(TTM) | AU$3.90m |
AER aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| AER gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$3.90m |
| Gelir Maliyeti | AU$3.80m |
| Brüt Kâr | AU$101.42k |
| Diğer Giderler | AU$469.59k |
| Kazançlar | -AU$368.17k |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.0047 |
| Brüt Marj | 2.60% |
| Net Kâr Marjı | -9.45% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
AER uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 03:00 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/18 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Aeeris Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.