hipages Group Holdings (HPG) Hisse Özeti
hipages Group Holdings Limited, iştirakleri ile birlikte Avustralya ve Yeni Zelanda'da çevrimiçi bir ticaret pazarı olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
HPG Community Fair Values
See what 18 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
hipages Group Holdings Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$0.74 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$1.50 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$0.68 |
| Beta | 1.07 |
| 1 Aylık Değişim | 6.43% |
| 3 Aylık Değişim | -21.99% |
| 1 Yıllık Değişim | -14.86% |
| 3 Yıllık Değişim | -4.49% |
| 5 Yıllık Değişim | -70.78% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -69.72% |
Son Haberler & Güncellemeler
HPG: Share Buyback And 2026 Guidance Will Support Measured Earnings Outlook
Analysts have kept their fair value estimate for hipages Group Holdings steady at A$0.78, indicating incremental adjustments to the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E assumptions rather than a change in the overall price target direction. What's in the News The Board of Directors authorized a share buyback plan on April 30, 2026, indicating approval for capital to be allocated to repurchasing shares (Key Developments).HPG: Higher Discount Rate And 2026 Guidance Will Support Long Term Earnings Profile
Analysts have reduced their price target for hipages Group Holdings to A$0.78 from A$1.00, reflecting updated views on fair value, discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E assumptions. What's in the News hipages Group Holdings held an Analyst/Investor Day, giving the market a chance to hear directly from management about the business and outlook (Key Developments).HPG: Revenue Guidance For 2026 Will Support Stronger Long Term Upside
Analysts have trimmed their price target for hipages Group Holdings from A$2.02 to A$1.73 as they factor in updated assumptions around fair value, discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E multiples. What's in the News hipages Group Holdings issued earnings guidance for fiscal year 2026, setting an expected revenue range of A$90 million to A$91 million.HPG: Higher Discount Rate Will Support Attractive Long Term Earnings Profile
Analysts have trimmed their price target on hipages Group Holdings from A$1.37 to A$1.00, citing updated assumptions that include a higher discount rate, more moderate revenue growth, slightly lower profit margin expectations and a reduced future P/E multiple. What's in the News hipages Group Holdings issued earnings guidance for fiscal year 2026, with revenue expected to be in the range of A$90 million to A$91 million (company guidance).HPG: FY26 Revenue Guidance And Margin Outlook Will Support Future Upside
Analysts have reduced their price target for hipages Group Holdings from A$2.80 to A$2.50, reflecting updated assumptions for revenue growth, discount rate, profit margin and future P/E multiples. What's in the News hipages Group Holdings issued earnings guidance for fiscal year 2026, with expected revenue in the range of A$90 million to A$91 million, providing a sense of the scale management is working toward (Key Developments).Recent updates
Hissedar Getirileri
| HPG | AU Interactive Media and Services | AU Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.7% | -0.5% | -0.9% |
| 1Y | -14.9% | -31.8% | 2.7% |
Getiri vs. Endüstri: HPG geçen yıl % -31.8 oranında getiri sağlayan Australian Interactive Media and Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: HPG geçen yıl % 2.7 oranında getiri sağlayan Australian Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| HPG volatility | |
|---|---|
| HPG Average Weekly Movement | 9.1% |
| Interactive Media and Services Industry Average Movement | 8.4% |
| Market Average Movement | 10.4% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.5% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: HPG son 3 ayda Australian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: HPG 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2004 | n/a | Roby Sharon-Zipser | hipagesgroup.com.au |
hipages Group Holdings Limited, iştirakleri ile birlikte Avustralya ve Yeni Zelanda'da çevrimiçi bir tüccar pazarı olarak faaliyet göstermektedir. Yerel tüccarlara iş fırsatları sunan, işlerini büyütmelerini ve yönetmelerini sağlayan çevrimiçi bir tüccar pazarı olan hipages ve ev sahiplerinin yerel tüccarlarla bağlantı kurmasını sağlayan çevrimiçi bir ev onarım ve yenileme pazarı olan Builderscrack'i sunmaktadır. Şirket ayrıca bir iş yönetimi çözümü olan Tradiecore ve bir mülk yönetimi verimlilik yazılımı olan Proptech Labs'ı da sunmaktadır.
hipages Group Holdings Limited Temel Bilgiler Özeti
| HPG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | AU$98.95m |
| Kazançlar(TTM) | AU$5.06m |
| Gelir(TTM) | AU$87.48m |
HPG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| HPG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$87.48m |
| Gelir Maliyeti | AU$34.43m |
| Brüt Kâr | AU$53.05m |
| Diğer Giderler | AU$47.99m |
| Kazançlar | AU$5.06m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.038 |
| Brüt Marj | 60.65% |
| Net Kâr Marjı | 5.79% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
HPG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/20 16:01 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/20 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
hipages Group Holdings Limited 5 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Richard Harrisberg | Canaccord Genuity |
| Elijah Mayr | CLSA |
| Sophie Carran | Goldman Sachs |