Cogent Communications Holdings (CCOI) Aandelenoverzicht
Cogent Communications Holdings, Inc. biedt via haar dochterondernemingen snelle internettoegang, privénetwerken en colocatiediensten voor datacenters in Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa, Oceanië en Afrika. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 0/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
CCOI Community Fair Values
See what 17 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Cogent Communications Holdings, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$18.16 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$54.37 |
| 52 Week Laag | US$14.82 |
| Bèta | 0.83 |
| 1 maand verandering | -25.79% |
| 3 maanden verandering | -1.78% |
| 1 Jaar Verandering | -63.08% |
| 3 jaar verandering | -71.06% |
| 5 jaar verandering | -75.73% |
| Verandering sinds IPO | -82.02% |
Recent nieuws en updates
CCOI: Weaker Core Revenue Trends Will Drive A More Cautious Thesis
Cogent Communications Holdings' updated analyst price target has moved lower from $21.00 to $14.00 as analysts factor in more conservative revenue growth, a slightly higher discount rate, and a reduced future P/E assumption, partly offset by a modestly higher profit margin outlook. Analyst Commentary Recent Street research on Cogent Communications Holdings has tilted cautious, with several bearish analysts trimming price targets and flagging execution and growth risks.Cogent Communications Q1: Not That Bad Of A Report, But Execution Risks Remain High
Summary Cogent Communications reported Q1 revenue of $239.13m, down 3.2%, with continued declines in legacy off-net segments and a 77% share price drop since prior coverage. Profitability is improving, with GAAP gross profit at 23.4% and EBITDA margin up to 18.9%, but GAAP net margin remains negative at -16.5%. CCOI's high debt load ($2.57B) and weak cash position ($140m) pose significant risk, especially as operational improvements are expected to slow in 2026. I maintain a Hold rating, awaiting stabilization in profitability, cash flows, and asset monetization—especially data center sales—before considering a position. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CCOI | US Telecom | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.7% | 4.2% | 1.2% |
| 1Y | -63.1% | 4.3% | 28.7% |
Rendement versus industrie: CCOI presteerde slechter dan de US Telecom -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 4.3 % opleverde.
Rendement versus markt: CCOI presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| CCOI volatility | |
|---|---|
| CCOI Average Weekly Movement | 13.3% |
| Telecom Industry Average Movement | 7.9% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van CCOI is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 13% ) van CCOI is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1999 | 1,833 | Dave Schaeffer | www.cogentco.com |
Cogent Communications Holdings, Inc. biedt via haar dochterondernemingen snelle internettoegang, privénetwerken en colocatiediensten voor datacenters in Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa, Oceanië en Afrika. Het bedrijf biedt internettoegang op het net en private netwerkdiensten aan advocatenkantoren, financiële dienstverleners en reclame- en marketingbedrijven, maar ook aan aanbieders van gezondheidszorg, onderwijsinstellingen en andere professionele dienstverleners, andere internetproviders, telefoonmaatschappijen, kabeltelevisiebedrijven, webhostingbedrijven, mediaproviders, mobiele-telefoonexploitanten, content delivery network-bedrijven en commerciële content- en applicatieserviceproviders. Het bedrijf biedt ook internettoegang en private netwerkdiensten aan klanten die zich niet in gebouwen bevinden die direct zijn aangesloten op het netwerk; en on-netdiensten aan klanten die zich in gebouwen bevinden die fysiek zijn aangesloten op het netwerk.
Cogent Communications Holdings, Inc. Samenvatting
| CCOI fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$867.51m |
| Inkomsten(TTM) | -US$169.67m |
| Inkomsten(TTM) | US$889.41m |
Is CCOI overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CCOI resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$889.41m |
| Kosten van inkomsten | US$448.25m |
| Brutowinst | US$441.15m |
| Overige uitgaven | US$610.83m |
| Inkomsten | -US$169.67m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -3.55 |
| Brutomarge | 49.60% |
| Nettowinstmarge | -19.08% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | -1,646.9% |
Hoe presteerde CCOI op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt CCOI een betrouwbaar dividend?
Zie CCOI dividendgeschiedenis en benchmarks| Cogent Communications Holdings dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 18 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 02 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 8 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 7 days |
Betaalt CCOI een betrouwbaar dividend?
Zie CCOI dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 05:50 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Cogent Communications Holdings, Inc. wordt gevolgd door 26 analisten. 12 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Michael Funk | BofA Global Research |
| Walter Piecyk | BTIG |
| Gregory Miller | Canaccord Genuity |