A10 Networks (ATEN) Aandelenoverzicht
A10 Networks, Inc. levert veilige applicatie- en netwerkinfrastructuuroplossingen in de Verenigde Staten, de rest van Noord- en Zuid-Amerika, Japan, de rest van Azië-Pacific, Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 2/6 |
ATEN Community Fair Values
See what 36 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
A10 Networks, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$29.16 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$30.05 |
| 52 Week Laag | US$16.52 |
| Bèta | 1.17 |
| 1 maand verandering | 5.81% |
| 3 maanden verandering | 53.55% |
| 1 Jaar Verandering | 71.23% |
| 3 jaar verandering | 94.66% |
| 5 jaar verandering | 199.69% |
| Verandering sinds IPO | 79.89% |
Recent nieuws en updates
ATEN: AI Positioning And 2027 2028 Goals Will Shape Share Outlook
Analysts have lifted the A10 Networks fair value estimate by about $4.69 to $29.86. This reflects updated targets and mixed but generally more constructive research commentary that includes several recent price target increases alongside one downgrade.We Think You Can Look Beyond A10 Networks' (NYSE:ATEN) Lackluster Earnings
The market for A10 Networks, Inc.'s ( NYSE:ATEN ) shares didn't move much after it posted weak earnings recently. We...Results: A10 Networks, Inc. Beat Earnings Expectations And Analysts Now Have New Forecasts
A10 Networks, Inc. ( NYSE:ATEN ) defied analyst predictions to release its quarterly results, which were ahead of...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ATEN | US Software | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.7% | 0.3% | 1.2% |
| 1Y | 71.2% | -6.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: ATEN overtrof de US Software industrie, die het afgelopen jaar een rendement -6.6 % opleverde.
Rendement versus markt: ATEN overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| ATEN volatility | |
|---|---|
| ATEN Average Weekly Movement | 4.6% |
| Software Industry Average Movement | 9.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: ATEN heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van ATEN is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2004 | 494 | Dhrupad Trivedi | www.a10networks.com |
A10 Networks, Inc. levert veilige applicatie- en netwerkinfrastructuuroplossingen in de Verenigde Staten, de rest van Noord- en Zuid-Amerika, Japan, de rest van Azië, Europa, het Midden-Oosten en Afrika. Het bedrijf biedt beveiligingsproducten zoals ThreatX, een platform voor de bescherming van webtoepassingen; A10 Defend DDoS Detector, een netwerkbreed product voor anomaliedetectie; A10 Defend DDoS Orchestrator, een product voor verdediging, orkestratie en beheer; A10 Defend DDoS Mitigator, een product voor mitigatie met automatisering; A10 Defend Threat Control, een SaaS-platform voor aanvallen; en Defend Next-Gen WAF, een geïntegreerde application delivery en web application firewall. Het bedrijf levert ook infrastructuurproducten, waaronder A10 Thunder ADC, een application delivery controller en load balancer; A10 Thunder CFW, een geconsolideerd netwerkbeveiligingsplatform met stateful firewall, IPsec VPN, CGN, ADC, SSLi en secure web gateway; A10 Thunder CGN, een NAT, IPv4 preservation en IPv6 migration product; en SSL insight in Thunder CFW, een TLS en SSL decryptie voor real-time inzicht in encryptieverkeer onder het merk SSLi.
A10 Networks, Inc. Samenvatting
| ATEN fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$2.10b |
| Inkomsten(TTM) | US$44.63m |
| Inkomsten(TTM) | US$299.42m |
Is ATEN overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ATEN resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$299.42m |
| Kosten van inkomsten | US$61.88m |
| Brutowinst | US$237.54m |
| Overige uitgaven | US$192.92m |
| Inkomsten | US$44.63m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.62 |
| Brutomarge | 79.33% |
| Nettowinstmarge | 14.90% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 99.2% |
Hoe presteerde ATEN op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt ATEN een betrouwbaar dividend?
Zie ATEN dividendgeschiedenis en benchmarks| A10 Networks dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 15 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 01 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 11 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 6 days |
Betaalt ATEN een betrouwbaar dividend?
Zie ATEN dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 04:09 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
A10 Networks, Inc. wordt gevolgd door 17 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Tal Liani | BofA Global Research |
| Gray Powell | BTIG |
| Hamed Khorsand | BWS Financial Inc. |