NovaBridge Biosciences (NBP) Aandelenoverzicht
NovaBridge Biosciences, een biotechnologiebedrijf, houdt zich bezig met onderzoek naar en ontwikkeling van immuno-oncologische middelen voor de behandeling van kanker in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
NBP Community Fair Values
See what 12 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
NovaBridge Biosciences Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$1.77 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$6.79 |
| 52 Week Laag | US$0.99 |
| Bèta | 1.56 |
| 1 maand verandering | -27.76% |
| 3 maanden verandering | -45.54% |
| 1 Jaar Verandering | 78.79% |
| 3 jaar verandering | -43.09% |
| 5 jaar verandering | -97.82% |
| Verandering sinds IPO | -85.84% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| NBP | US Biotechs | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.5% | 3.1% | 1.2% |
| 1Y | 78.8% | 34.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: NBP overtrof de US Biotechs industrie, die het afgelopen jaar een rendement 34.6 % opleverde.
Rendement versus markt: NBP overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| NBP volatility | |
|---|---|
| NBP Average Weekly Movement | 9.9% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: NBP heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van NBP is het afgelopen jaar gedaald van 17% naar 10%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2014 | 30 | Sean Fu | novabridge.com |
NovaBridge Biosciences, een biotechnologiebedrijf, houdt zich bezig met onderzoek naar en ontwikkeling van immuno-oncologische middelen voor de behandeling van kanker in de Verenigde Staten. Het bedrijf is actief in twee segmenten, Oncologie en Oogheelkunde. De productpijplijn omvat givastomig, een potentieel CLDN18.2- bispecifiek antilichaam, dat zich in fase 2 bevindt van een klinische studie in combinatie met nivolumab en chemotherapie voor de behandeling van maagkanker en andere CLDN18.2-positieve gastro-intestinale maligniteiten; fase 1b van een klinische studie in combinatie met nivolumab en chemotherapie in eerstelijns maagkanker.
NovaBridge Biosciences Samenvatting
| NBP fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$204.70m |
| Inkomsten(TTM) | -US$88.34m |
| Inkomsten(TTM) | n/a |
Is NBP overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| NBP resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$0 |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$0 |
| Overige uitgaven | US$88.34m |
| Inkomsten | -US$88.34m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.76 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde NBP op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 04:22 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
NovaBridge Biosciences wordt gevolgd door 17 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Bo Li | BofA Global Research |
| Kumaraguru Raja | Brookline Capital Markets |
| Ziyu He | China International Capital Corporation Limited |