Medpace Holdings (MEDP) Aandelenoverzicht
Medpace Holdings, Inc. levert diensten voor de ontwikkeling van medicijnen en medische hulpmiddelen op basis van klinisch onderzoek in Noord-Amerika, Europa, Azië, Zuid-Amerika, Afrika en Australië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor MEDP uit onze risicocontroles.
MEDP Community Fair Values
Create NarrativeSee what 75 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Medpace Holdings, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$429.11 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$628.92 |
| 52 Week Laag | US$291.28 |
| Bèta | 1.19 |
| 1 maand verandering | 4.52% |
| 3 maanden verandering | -2.05% |
| 1 Jaar Verandering | 43.71% |
| 3 jaar verandering | 107.11% |
| 5 jaar verandering | 154.63% |
| Verandering sinds IPO | 1,430.35% |
Recent nieuws en updates
MEDP: Slower Long Term Revenue Assumptions Will Challenge Rich P E Multiple
Medpace Holdings' fair value estimate has been trimmed by about $7 to $349.93 as analysts moderate long term revenue growth assumptions, while still recognizing higher profit margins and a slightly higher forward P/E in their updated price targets. Analyst Commentary Recent Street research on Medpace highlights a mix of cautious and constructive views, with several firms revising price targets and ratings as they reassess growth assumptions, margins, and sector trends in clinical research outsourcing.MEDP: Biotech Trial Efficiency And AI Savings Will Support Future Margin Resilience
Medpace Holdings' analyst price target has been reset from about $582 to roughly $495 as analysts factor in updated assumptions for revenue growth, margins and future P/E multiples, while still pointing to company specific strengths highlighted in recent research coverage and upgrades. Analyst Commentary Street research around Medpace has recently centered on recalibrating price targets while still emphasizing company specific strengths.Medpace Holdings, Inc. Just Beat EPS By 10%: Here's What Analysts Think Will Happen Next
Shareholders in Medpace Holdings, Inc. ( NASDAQ:MEDP ) had a terrible week, as shares crashed 21% to US$411 in the week...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MEDP | US Life Sciences | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.2% | 2.0% | 2.5% |
| 1Y | 43.7% | 5.3% | 26.4% |
Rendement versus industrie: MEDP overtrof de US Life Sciences industrie, die het afgelopen jaar een rendement 5.3 % opleverde.
Rendement versus markt: MEDP overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 26.4 %.
Prijsvolatiliteit
| MEDP volatility | |
|---|---|
| MEDP Average Weekly Movement | 7.9% |
| Life Sciences Industry Average Movement | 8.1% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: MEDP heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van MEDP is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1992 | 6,300 | August Troendle | www.medpace.com |
Medpace Holdings, Inc. levert diensten voor de ontwikkeling van medicijnen en medische hulpmiddelen op basis van klinisch onderzoek in Noord-Amerika, Europa, Azië, Zuid-Amerika, Afrika en Australië. Het bedrijf biedt een scala aan diensten ter ondersteuning van het klinische ontwikkelingsproces van Fase I tot Fase IV in verschillende therapeutische gebieden. Het bedrijf levert klinische ontwikkelingsdiensten aan de farmaceutische industrie, biotechnologie en medische hulpmiddelen; en ontwikkelingsplanontwerp, gecoördineerd centraal laboratorium, projectmanagement, regelgevende zaken, klinische monitoring, gegevensbeheer en -analyse, indiening van nieuwe medicijnaanvragen voor farmacovigilantie en post-marketing klinische ondersteuningsdiensten.
Medpace Holdings, Inc. Samenvatting
| MEDP fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$12.36b |
| Inkomsten(TTM) | US$460.40m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.68b |
Is MEDP overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MEDP resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.68b |
| Kosten van inkomsten | US$752.59m |
| Brutowinst | US$1.93b |
| Overige uitgaven | US$1.47b |
| Inkomsten | US$460.40m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 16.12 |
| Brutomarge | 71.90% |
| Nettowinstmarge | 17.19% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde MEDP op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 22:25 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Medpace Holdings, Inc. wordt gevolgd door 20 analisten. 12 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Eric Coldwell | Baird |
| Luke Sergott | Barclays |
| Sean Dodge | BMO Capital Markets Equity Research |