Avitar (AVTI) Aandelenoverzicht
Avitar, Inc. is een houdstermaatschappij die via haar dochterondernemingen diagnostische testproducten en eigen hydrofiele disposables van polyurethaanschuim ontwerpt, ontwikkelt, produceert en verkoopt voor medische, diagnostische, tandheelkundige en consumententoepassingen in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 0/6 |
| Dividenden | 0/6 |
AVTI Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Avitar, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$0.000001 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$0.000001 |
| 52 Week Laag | US$0.000001 |
| Bèta | 0 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | 0% |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | 0% |
| 5 jaar verandering | -99.00% |
| Verandering sinds IPO | -99.90% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| AVTI | US Medical Equipment | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -3.5% | 1.3% |
| 1Y | n/a | -21.9% | 27.7% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe AVTI presteerde ten opzichte van de US Medical Equipment.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe AVTI presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| AVTI volatility | |
|---|---|
| AVTI Average Weekly Movement | n/a |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van AVTI is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van AVTI in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1986 | n/a | Cory Gelmon | n/a |
Avitar, Inc. is een houdstermaatschappij die via haar dochterondernemingen diagnostische testproducten en eigen hydrofiele polyurethaanschuim disposables ontwerpt, ontwikkelt, produceert en verkoopt voor medische, diagnostische, tandheelkundige en consumententoepassingen in de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt ORALscreen 4 en ORALscreen DRUGOMETER aan, de onsite assay-systemen op basis van orale vloeistoffen, voor het detecteren van drugs voor misbruik, zoals opiaten, waaronder heroïne, morfine, codeïne en synthetische opiaten waaronder oxycocone-oxycontin, percoset en hydrocodone-vicodin; cocaïne zoals crack; marihuana; en methamfetaminen, waaronder meth en ecstasy. Het bedrijf levert ook wegwerpproducten van schuim, waaronder medische hydrofiele wegwerpproducten van polyurethaanschuim, zoals wondverbanden met Hydrasorb, een wondverbandsmiddel voor exsuderende wonden, en verschillende schuimproducten op maat, waaronder een sinusverband en een apparaat dat door astronauten wordt gebruikt om de druk op het oor te verlichten terwijl ze in een ruimtepak onder druk zitten.
Avitar, Inc. Samenvatting
| AVTI fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$731.00 |
| Inkomsten(TTM) | -US$2.76m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.66m |
Is AVTI overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| AVTI resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.66m |
| Kosten van inkomsten | US$2.04m |
| Brutowinst | US$622.04k |
| Overige uitgaven | US$3.38m |
| Inkomsten | -US$2.76m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2007
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0.0% |
Hoe presteerde AVTI op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 17:41 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/20 00:00 |
| Inkomsten | 2007/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2007/09/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Avitar, Inc. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.