PROCEPT BioRobotics (PRCT) Aandelenoverzicht
PROCEPT BioRobotics Corporation, een chirurgisch robotica bedrijf, ontwikkelt transformatieve oplossingen in de urologie in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
PRCT Community Fair Values
See what 36 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
PROCEPT BioRobotics Corporation Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$29.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$66.85 |
| 52 Week Laag | US$19.35 |
| Bèta | 0.83 |
| 1 maand verandering | 19.05% |
| 3 maanden verandering | 4.17% |
| 1 Jaar Verandering | -50.45% |
| 3 jaar verandering | -7.64% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -30.85% |
Recent nieuws en updates
PRCT: New BPH Guideline Endorsements Will Support Long Term Procedure Adoption
Analysts have modestly trimmed their average price target for PROCEPT BioRobotics to about $30. Recent cuts from several firms, reflecting concerns over Q4 results, guidance resets and execution risks in expanding Aquablation adoption, were partially offset by at least one subsequent upward revision.PRCT: Execution Reset After Q4 Miss Will Likely Drive Bearish Repricing
Analyst price targets for PROCEPT BioRobotics have reset meaningfully lower, with the fair value estimate moving from about $38.00 to roughly $20.80. Analysts are factoring in recent Q4 misses, reduced 2026 guidance, concerns around Aquablation adoption in a highly competitive benign prostatic hyperplasia market, and questions about the timing and impact of the company's reorganization and pricing changes.PRCT: Reset Guidance And New BPH Endorsements Will Support Long Term Rebound
The analyst price target for PROCEPT BioRobotics has been revised slightly lower, from about $32.50 to roughly $30.44, as analysts factor in recent Q4 results, reduced 2026 guidance, and concerns about slower Aquablation adoption in a highly competitive benign prostatic hyperplasia market. Analyst Commentary Street research around PROCEPT BioRobotics has shifted toward more cautious positioning, with a cluster of lower price targets and a mix of neutral and negative ratings following Q4 results and updated 2026 guidance.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| PRCT | US Medical Equipment | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 11.9% | 1.8% | 1.2% |
| 1Y | -50.5% | -17.9% | 28.7% |
Rendement versus industrie: PRCT presteerde slechter dan de US Medical Equipment -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -17.9 % opleverde.
Rendement versus markt: PRCT presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| PRCT volatility | |
|---|---|
| PRCT Average Weekly Movement | 10.4% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: PRCT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 10% ) van PRCT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2007 | 888 | Larry Wood | www.procept-biorobotics.com |
PROCEPT BioRobotics Corporation, een chirurgisch robotica bedrijf, ontwikkelt transformatieve oplossingen in de urologie in de Verenigde Staten en internationaal. Het bedrijf ontwikkelt, produceert en verkoopt het AquaBeam Robotic System, een beeldgestuurd chirurgisch robotsysteem voor gebruik in minimaal invasieve urologische chirurgie gericht op de behandeling van goedaardige prostaathyperplasie. Het bedrijf levert ook het HYDROS Robotic System, een beeldgestuurde robottherapie voor aquablatie om mannen te behandelen die lijden aan symptomen van de lagere urinewegen als gevolg van goedaardige prostaathyperplasie.
PROCEPT BioRobotics Corporation Samenvatting
| PRCT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.65b |
| Inkomsten(TTM) | -US$102.47m |
| Inkomsten(TTM) | US$322.02m |
Is PRCT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| PRCT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$322.02m |
| Kosten van inkomsten | US$116.01m |
| Brutowinst | US$206.01m |
| Overige uitgaven | US$308.49m |
| Inkomsten | -US$102.47m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -1.80 |
| Brutomarge | 63.97% |
| Nettowinstmarge | -31.82% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 14.9% |
Hoe presteerde PRCT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 17:31 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
PROCEPT BioRobotics Corporation wordt gevolgd door 22 analisten. 12 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| David Rescott | Baird |
| Stephanie Piazzola | BofA Global Research |
| Stephanie Elghazi | BofA Global Research |