This company listing is no longer active
Richland Resources International Group (RIGG) Aandelenoverzicht
Richland Resources International Group Inc., een bedrijf in de ontwikkelingsfase, heeft geen significante activiteiten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 0/6 |
| Dividenden | 0/6 |
RIGG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Richland Resources International Group Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$0.000001 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$0.000001 |
| 52 Week Laag | US$0.000001 |
| Bèta | 0 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | -100.00% |
| Verandering sinds IPO | -100.00% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| RIGG | US Energy Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 0.01% | 1.1% |
| 1Y | n/a | 91.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe RIGG presteerde ten opzichte van de US Energy Services.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe RIGG presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| RIGG volatility | |
|---|---|
| RIGG Average Weekly Movement | n/a |
| Energy Services Industry Average Movement | 7.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van RIGG is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van RIGG in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1986 | n/a | David Lazar | n/a |
Richland Resources International Group Inc., een ontwikkelingsbedrijf, heeft geen significante activiteiten. Het is van plan een fusie, aandelenruil, overname van activa, aankoop van aandelen, reorganisatie of soortgelijke bedrijfscombinatie aan te gaan met een of meer bedrijven. Het bedrijf was voorheen bekend als Nevtah Capital Management Corporation en veranderde zijn naam in Richland Resources International Group Inc. in juli 2020.
Richland Resources International Group Inc. Samenvatting
| RIGG fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | n/a |
| Inkomsten(TTM) | -US$1.69m |
| Inkomsten(TTM) | n/a |
Is RIGG overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| RIGG resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$0 |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$0 |
| Overige uitgaven | US$1.69m |
| Inkomsten | -US$1.69m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2000
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0.0% |
Hoe presteerde RIGG op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2024/11/11 14:36 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2024/08/14 00:00 |
| Inkomsten | 2000/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 1999/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Richland Resources International Group Inc. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.