Life Settlement Assets (LSAA.F) Aandelenoverzicht
Life Settlement Assets PLC, een closed-end beleggingsmaatschappij, beheert beleggingen in hele en fractionele belangen in levensverzekeringspolissen die zijn uitgegeven door levensverzekeringsmaatschappijen die voornamelijk in de Verenigde Staten opereren. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 1/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
LSAA.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Life Settlement Assets PLC Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$1.75 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$1.75 |
| 52 Week Laag | US$1.75 |
| Bèta | -0.065 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 0% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| LSAA.F | US Capital Markets | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -0.3% | 1.2% |
| 1Y | n/a | 10.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe LSAA.F presteerde ten opzichte van de US Capital Markets.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe LSAA.F presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| LSAA.F volatility | |
|---|---|
| LSAA.F Average Weekly Movement | n/a |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van LSAA.F is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van LSAA.F in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2017 | n/a | n/a | www.lsaplc.com |
Life Settlement Assets PLC, een closed-end beleggingsmaatschappij, beheert beleggingen in hele en fractionele belangen in life settlement polissen uitgegeven door levensverzekeringsmaatschappijen die voornamelijk actief zijn in de Verenigde Staten. Het bedrijf is opgericht in 2017 en gevestigd in Londen, het Verenigd Koninkrijk.
Life Settlement Assets PLC Samenvatting
| LSAA.F fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$82.44m |
| Inkomsten(TTM) | US$6.95m |
| Inkomsten(TTM) | US$16.68m |
Is LSAA.F overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| LSAA.F resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$16.68m |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$16.68m |
| Overige uitgaven | US$9.73m |
| Inkomsten | US$6.95m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Jun 30, 2024
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.15 |
| Brutomarge | 100.00% |
| Nettowinstmarge | 41.66% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde LSAA.F op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2025/03/17 12:00 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2024/12/18 00:00 |
| Inkomsten | 2024/06/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2023/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Life Settlement Assets PLC wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.