Sezzle (SEZL) Aandelenoverzicht
Sezzle Inc. is een op technologie gebaseerd betalingsbedrijf in de Verenigde Staten en Canada. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
SEZL Community Fair Values
See what 129 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Sezzle Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$116.05 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$186.74 |
| 52 Week Laag | US$49.50 |
| Bèta | 6.92 |
| 1 maand verandering | 45.17% |
| 3 maanden verandering | 37.01% |
| 1 Jaar Verandering | 4.20% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 758.78% |
Recent nieuws en updates
Sezzle And Pagaya Partner Up To Expand BNPL Operations
Summary Sezzle stands out as a compelling BNPL investment among recent IPOs in the sector. Modern BNPL players like AFRM and Afterpay have solved legacy financing challenges, fueling sector growth. SEZL's positioning leverages advancements in BNPL infrastructure and addresses retailer pain points. SEZL's recent partnership with PGY adds even more product offerings and opportunities to the company's portfolio. Read the full article on Seeking AlphaSEZL: Credit Discipline And Partnerships Will Support Future Earnings Upside
Sezzle's analyst fair value estimate has moved up from $97.00 to about $114.67 as analysts factor in updated price targets and supporting views on revenue growth, profitability, and forward P/E assumptions. Analyst Commentary Recent Street research on Sezzle reflects both optimism and caution, which feeds directly into the higher fair value estimate and the range of price targets being published.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SEZL | US Diversified Financial | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 10.6% | -0.4% | 1.3% |
| 1Y | 4.2% | -10.1% | 27.7% |
Rendement versus industrie: SEZL overtrof de US Diversified Financial industrie, die het afgelopen jaar een rendement -10.1 % opleverde.
Rendement versus markt: SEZL presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| SEZL volatility | |
|---|---|
| SEZL Average Weekly Movement | 11.2% |
| Diversified Financial Industry Average Movement | 5.9% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van SEZL is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 11% ) van SEZL is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2016 | 201 | Charlie Youakim | www.sezzle.com |
Sezzle Inc. is een op technologie gebaseerd betalingsbedrijf in de Verenigde Staten en Canada. Het bedrijf biedt het Sezzle Platform aan, een betaaloplossing voor consumenten die krediet verleent op het verkooppunt, waardoor consumenten de bestelde artikelen kunnen kopen en ontvangen op het moment van verkoop en in termijnen kunnen betalen; Pay-in-Four, waarmee consumenten een vierde van de aankoopprijs vooruit kunnen betalen en daarna nog eens een vierde van de aankoopprijs elke twee weken over een periode van in totaal zes weken; Pay-in-Full, waarmee consumenten de volledige waarde van hun bestelling vooruit kunnen betalen via het Sezzle Platform zonder kredietverlening; Pay-in-Full, waarmee consumenten de volledige waarde van hun bestelling vooruit kunnen betalen via het Sezzle Platform zonder kredietverlening; Pay-in-Full, waarmee consumenten de volledige waarde van hun bestelling vooruit kunnen betalen via het Sezzle Platform zonder kredietuitbreiding; Pay-in-five, waarmee in aanmerking komende consumenten een vijfde van de aankoopprijs vooruit kunnen betalen en vervolgens nog eens vier termijnen om de twee weken; Pay-in-Two, waarmee consumenten de helft van de waarde van hun bestelling vooruit kunnen betalen en de tweede helft over twee weken; en andere alternatieve afbetalingsopties. Het bedrijf biedt ook Sezzle Virtual Card aan, waarmee consumenten toegang hebben tot het Sezzle Platform in de vorm van winkeliers in de winkel en online bij winkeliers die niet direct geïntegreerd zijn met Sezzle; Sezzle Anywhere, een betaalde abonnementsdienst waarmee consumenten hun Sezzle Virtual Card kunnen gebruiken bij elke winkelier online of in de winkel; Sezzle On-Demand, een dienst waarmee consumenten die geen abonnement hebben op Sezzle Anywhere het Sezzle Platform kunnen gebruiken bij elke winkelier online of in de winkel; Sezzle Premium, een betaalde abonnementsdienst waarmee consumenten toegang krijgen tot grote, niet-geïntegreerde premium verkopers; Sezzle Balance, een product met een opslagwaarde waarmee consumenten geld op hun Sezzle-rekening kunnen houden om te gebruiken voor in aanmerking komende aankopen of betalingen op het Sezzle Platform; en Sezzle Up, een opt-in functie van het Sezzle Platform.
Sezzle Inc. Samenvatting
| SEZL fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$3.70b |
| Inkomsten(TTM) | US$148.27m |
| Inkomsten(TTM) | US$480.91m |
Is SEZL overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SEZL resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$480.91m |
| Kosten van inkomsten | US$123.61m |
| Brutowinst | US$357.30m |
| Overige uitgaven | US$209.03m |
| Inkomsten | US$148.27m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 4.41 |
| Brutomarge | 74.30% |
| Nettowinstmarge | 30.83% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 73.4% |
Hoe presteerde SEZL op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 09:25 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Sezzle Inc. wordt gevolgd door 11 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Harold Goetsch | B. Riley Securities, Inc. |
| John Marrin | CLSA |
| Edmund Anthony Henning | CLSA |