Advanced Flower Capital (AFCG) Aandelenoverzicht
Advanced Flower Capital Inc. origineert, structureert, garandeert, investeert in en beheert senior secured loans en andere soorten hypothecaire leningen en schuldbewijzen voor gevestigde bedrijven die actief zijn in de cannabisindustrie. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
AFCG Community Fair Values
See what 31 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Advanced Flower Capital Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$3.64 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$5.78 |
| 52 Week Laag | US$2.06 |
| Bèta | 0.81 |
| 1 maand verandering | 21.74% |
| 3 maanden verandering | 51.04% |
| 1 Jaar Verandering | -26.76% |
| 3 jaar verandering | -69.05% |
| 5 jaar verandering | -84.60% |
| Verandering sinds IPO | -84.17% |
Recent nieuws en updates
Advanced Flower Capital: The 7.5% Dividend Yield Haunted By The Specter Of Legacy Loans
Summary Advanced Flower Capital has transitioned from a cannabis lender to a BDC, aiming for portfolio diversification, but faces significant legacy risks. AFCG's dividend yield stands at 7.5%, but the payout has been repeatedly cut and is not covered amid falling interest income, rising credit losses, and negative distributable earnings. Cannabis loans comprise the bulk of the portfolio, with 32.6% on nonaccrual, driving a 40% year-over-year decline in interest income and a 51% rise in credit reserves. Read the full article on Seeking AlphaAFCG: Index Removals And BDC Shift Will Create Long-Term Upside Potential
Analysts have adjusted their fair value estimate for Advanced Flower Capital from $6.88 to $5.25, citing updated assumptions for discount rates, revenue growth, profit margins, and future P/E levels. What's in the News On January 13, 2026, Advanced Flower Capital entered into Amendment Number Six to its Loan and Security Agreement, reflecting updates linked to its conversion from a real estate investment trust to a business development company (Key Developments).Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| AFCG | US Capital Markets | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 7.4% | 1.7% | 2.5% |
| 1Y | -26.8% | 8.3% | 26.4% |
Rendement versus industrie: AFCG presteerde slechter dan de US Capital Markets -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 8.3 % opleverde.
Rendement versus markt: AFCG presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| AFCG volatility | |
|---|---|
| AFCG Average Weekly Movement | 9.1% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: AFCG heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van AFCG is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2020 | n/a | Dan Neville | advancedflowercapital.com |
Advanced Flower Capital Inc. origineert, structureert, garandeert, investeert in en beheert senior secured loans en andere soorten hypothecaire leningen en schuldbewijzen voor gevestigde bedrijven die actief zijn in de cannabisindustrie. Het bedrijf verstrekt voornamelijk leningen die zijn gestructureerd als niet-achtergestelde leningen met als onderpand onroerend goed, apparatuur, kasstromen, licenties en/of andere activa van de lenende partijen, voor zover toegestaan door toepasselijke wetten en de regelgeving met betrekking tot deze lenende partijen. Het bedrijf was voorheen bekend als AFC Gamma, Inc. en veranderde zijn naam in Advanced Flower Capital Inc. in oktober 2024.
Advanced Flower Capital Inc. Samenvatting
| AFCG fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$85.06m |
| Inkomsten(TTM) | -US$13.57m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.72m |
Is AFCG overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| AFCG resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.72m |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$2.72m |
| Overige uitgaven | US$16.29m |
| Inkomsten | -US$13.57m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.58 |
| Brutomarge | 100.00% |
| Nettowinstmarge | -499.35% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 108.9% |
Hoe presteerde AFCG op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 07:07 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Advanced Flower Capital Inc. wordt gevolgd door 5 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Aaron Grey | Alliance Global Partners |
| Matthew Hurwit | Jefferies LLC |
| Christopher Whitbread Nolan | Ladenburg Thalmann & Company |