Ever Harvest International Group (TLGN) Aandelenoverzicht
Ever Harvest International Group Inc. houdt zich via haar dochterondernemingen bezig met de ontwikkeling en verkoop van STEAM-onderwijsproducten en -diensten aan basisscholen en middelbare scholen in Hongkong. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 0/6 |
| Dividenden | 0/6 |
TLGN Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Ever Harvest International Group Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$0.000026 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$0.0003 |
| 52 Week Laag | US$0.000001 |
| Bèta | 0 |
| 1 maand verandering | -91.33% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | -99.90% |
| 5 jaar verandering | -99.90% |
| Verandering sinds IPO | -99.90% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TLGN | US Consumer Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -1.6% | 1.1% |
| 1Y | n/a | -25.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe TLGN presteerde ten opzichte van de US Consumer Services.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe TLGN presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| TLGN volatility | |
|---|---|
| TLGN Average Weekly Movement | n/a |
| Consumer Services Industry Average Movement | 8.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van TLGN is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van TLGN in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2002 | n/a | Bryan Chi | n/a |
Ever Harvest International Group Inc. houdt zich via haar dochterondernemingen bezig met de ontwikkeling en verkoop van STEAM-onderwijsproducten en -diensten aan basisscholen en middelbare scholen in Hongkong. Het ontwikkelt robotkits voor leerlingen op verschillende niveaus om zelf een robot te leren bouwen; en biedt leerkrachten toegankelijke gidsen, zachte inhoud, hulpmiddelen, een online platform en fysieke STEAM-onderwijscentra. Het bedrijf was voorheen bekend als Totally Green, Inc. en veranderde zijn naam in Ever Harvest International Group Inc. in oktober 2021.
Ever Harvest International Group Inc. Samenvatting
| TLGN fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$13.28k |
| Inkomsten(TTM) | -US$6.05m |
| Inkomsten(TTM) | US$527.91k |
Is TLGN overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TLGN resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$527.91k |
| Kosten van inkomsten | US$499.74k |
| Brutowinst | US$28.17k |
| Overige uitgaven | US$6.07m |
| Inkomsten | -US$6.05m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2022
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0.0% |
Hoe presteerde TLGN op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 10:27 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/14 00:00 |
| Inkomsten | 2022/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2021/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Ever Harvest International Group Inc. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.