JAKKS Pacific (JAKK) Aandelenoverzicht
JAKKS Pacific, Inc. ontwerpt, produceert, verkoopt en distribueert wereldwijd speelgoed en aanverwante producten, consumenten- en elektronische producten, binnen- en buitenmeubilair voor kinderen, kostuums, en sportartikelen en ruimteproducten voor woninginrichting. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 3/6 |
JAKK Community Fair Values
See what 19 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
JAKKS Pacific, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$22.18 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$24.45 |
| 52 Week Laag | US$14.87 |
| Bèta | 1.5 |
| 1 maand verandering | -0.09% |
| 3 maanden verandering | -0.89% |
| 1 Jaar Verandering | 5.02% |
| 3 jaar verandering | 5.12% |
| 5 jaar verandering | 143.20% |
| Verandering sinds IPO | -55.64% |
Recent nieuws en updates
JAKK: Expanding Licensing Platform Will Support Future Profit Margin Upside Potential
Analysts have adjusted their JAKKS Pacific price target to $28.50, reflecting updated assumptions around revenue growth, profit margins, and a lower future P/E multiple. What's in the News JAKKS Pacific launched pre sale for its Chomping Wonder Bowser Jr. feature figure tied to The Super Mario Galaxy Movie, with Target and Smyths carrying the item ahead of a wider product rollout planned for late summer 2026.JAKKS Pacific's Potential Is Under The Market's Radar (Rating Upgrade)
Summary JAKKS Pacific, Inc. had a challenging 2025 due to tariff pressure. U.S. consumer weakness still lingers. There's clear short-term rebound potential. JAKKS's earnings should improve after the Supreme Court's February tariff ruling, showing up from Q2 forward. JAKKS's anime category launch creates significant revenue potential over the long term. Earnings potential currently flies under the market's radar. I estimate JAKK stock to have 77% upside to $41.1. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| JAKK | US Leisure | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.2% | -0.1% | 1.2% |
| 1Y | 5.0% | 33.5% | 28.7% |
Rendement versus industrie: JAKK presteerde slechter dan de US Leisure -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 33.5 % opleverde.
Rendement versus markt: JAKK presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| JAKK volatility | |
|---|---|
| JAKK Average Weekly Movement | 5.1% |
| Leisure Industry Average Movement | 8.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: JAKK heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van JAKK is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1995 | 652 | Stephen Berman | www.jakks.com |
JAKKS Pacific, Inc. ontwerpt, produceert, verkoopt en distribueert wereldwijd speelgoed en aanverwante producten, consumenten- en elektronische producten, binnen- en buitenmeubilair voor kinderen, kostuums, en ruimteproducten voor sportartikelen en woninginrichting. Het bedrijf is actief in twee segmenten: speelgoed/consumentenproducten en kostuums. Het bedrijf biedt actiefiguren en accessoires, zoals gelicentieerde personages; speelgoedvoertuigen; poppen en accessoires, waaronder kleine, grote, mode- en babypoppen gebaseerd op licenties, evenals baby- en peuterproducten; huismerkproducten; en voet-naar-vloer ride-on producten.
JAKKS Pacific, Inc. Samenvatting
| JAKK fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$253.84m |
| Inkomsten(TTM) | US$7.97m |
| Inkomsten(TTM) | US$564.09m |
Is JAKK overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| JAKK resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$564.09m |
| Kosten van inkomsten | US$372.21m |
| Brutowinst | US$191.89m |
| Overige uitgaven | US$183.91m |
| Inkomsten | US$7.97m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.70 |
| Brutomarge | 34.02% |
| Nettowinstmarge | 1.41% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde JAKK op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt JAKK een betrouwbaar dividend?
Zie JAKK dividendgeschiedenis en benchmarks| JAKKS Pacific dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 29 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 29 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 3 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 34 days |
Betaalt JAKK een betrouwbaar dividend?
Zie JAKK dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 06:10 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
JAKKS Pacific, Inc. wordt gevolgd door 12 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Edward Woo | Ascendiant Capital Markets LLC |
| Gerrick Johnson | BMO Capital Markets Equity Research |
| Linda Bolton-Weiser | D.A. Davidson & Co. |