This company has been acquired
Charah Solutions (CHRA) Aandelenoverzicht
Charah Solutions, Inc. provides environmental services to the power generation industry in the United States. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 0/6 |
| Dividenden | 0/6 |
CHRA Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Charah Solutions, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$6.16 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$51.50 |
| 52 Week Laag | US$1.07 |
| Bèta | 0.74 |
| 1 maand verandering | 4.05% |
| 3 maanden verandering | 8.83% |
| 1 Jaar Verandering | -86.16% |
| 3 jaar verandering | -77.44% |
| 5 jaar verandering | -93.11% |
| Verandering sinds IPO | -94.87% |
Recent nieuws en updates
Charah Solutions receives NYSE non-compliance letter for market cap and stockholders' equity
NYSE notified Charah Solutions (NYSE:CHRA) that its total market capitalization and stockholders' equity are below its compliance criteria. A company would be considered below criteria by the NYSE if its total market capitalization is less than $50M over a 30- trading day period and its stockholders' equity is less than $50M. The company intends to respond to the NYSE within 45 days of January 13, 2022 with a business plan that is designed to demonstrate compliance with this listing standard within 18 months of receipt of this notice. The letter has no immediate impact on CHRA's ongoing business operations or its Securities and Exchange Commission reporting requirements.NYSE notifies Charah Solutions of non-compliance with minimum share price requirement
NYSE has sent a written notice to the environmental services company Charah Solutions (NYSE:CHRA) on its average closing price of shares having been below $1.00 per share over the prior consecutive 30 trading-day period. $1.00 is the minimum average share price for continued listing on NYSE. The company intends to respond to the stock exchange within 10 business days. Charah Solutions has a six-month period to bring its closing share price and average closing share price to above $1.00. The company said it was considering all available options to regain compliance, including the consummation of a previously announced reverse stock split. Source: Press ReleaseCharah Solutions GAAP EPS of -$0.43 misses by $0.12, revenue of $81.5M beats by $1.02M
Charah Solutions press release (NYSE:CHRA): Q3 GAAP EPS of -$0.43 misses by $0.12. Revenue of $81.5M (-3.2% Y/Y) beats by $1.02M. Adjusted EBITDA was negative $0.6M, compared to positive Adjusted EBITDA of $10.4M for third quarter 2021. The newly established Charah Solutions management team is assessing all aspects of the company including on-going projects and future opportunities. Therefore, Charah Solutions will suspend guidance and revisit guidance in the future.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CHRA | US Commercial Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.5% | -1.0% | 1.1% |
| 1Y | -86.2% | -14.8% | 28.7% |
Rendement versus industrie: CHRA presteerde slechter dan de US Commercial Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -14.8 % opleverde.
Rendement versus markt: CHRA presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| CHRA volatility | |
|---|---|
| CHRA Average Weekly Movement | 2.5% |
| Commercial Services Industry Average Movement | 7.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van CHRA is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van CHRA is het afgelopen jaar gedaald van 20% naar 2%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1987 | 596 | Jonathan Batarseh | www.charah.com |
Charah Solutions, Inc. Samenvatting
| CHRA fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$20.92m |
| Inkomsten(TTM) | -US$126.36m |
| Inkomsten(TTM) | US$298.03m |
Is CHRA overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CHRA resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$298.03m |
| Kosten van inkomsten | US$297.84m |
| Brutowinst | US$185.00k |
| Overige uitgaven | US$126.54m |
| Inkomsten | -US$126.36m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2023
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -37.21 |
| Brutomarge | 0.062% |
| Nettowinstmarge | -42.40% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | -368.4% |
Hoe presteerde CHRA op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2023/07/19 14:14 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2023/07/17 00:00 |
| Inkomsten | 2023/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2022/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Charah Solutions, Inc. wordt gevolgd door 4 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Sherif El-Sabbahy | BofA Global Research |
| Alexander Rygiel | B. Riley Securities, Inc. |
| Hamzah Mazari | Macquarie Research |