This company listing is no longer active
Brunel International (BRNL.F) Aandelenoverzicht
Brunel International N.V. levert diensten op het gebied van detachering, projectmanagement, werving en selectie en consultancy in Nederland, Australazië, het Midden-Oosten, India, de rest van Azië, Noord- en Zuid-Amerika, de DACH-regio en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 3/6 |
BRNL.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Brunel International N.V. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €9.23 |
| 52 Week Hoogtepunt | €9.23 |
| 52 Week Laag | €9.23 |
| Bèta | 0.98 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 0% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| BRNL.F | US Professional Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -0.4% | 1.3% |
| 1Y | n/a | -24.5% | 27.7% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe BRNL.F presteerde ten opzichte van de US Professional Services.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe BRNL.F presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| BRNL.F volatility | |
|---|---|
| BRNL.F Average Weekly Movement | n/a |
| Professional Services Industry Average Movement | 7.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van BRNL.F is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van BRNL.F in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1975 | 10,206 | Peter de Laat | brunelinternational.net |
Brunel International N.V. levert diensten op het gebied van detachering, projectmanagement, werving en selectie en consultancy in Nederland, Australazië, het Midden-Oosten, India, de rest van Azië, Noord- en Zuid-Amerika en de DACH-regio. Het bedrijf biedt project- en consultancydiensten, zoals project performance management, project risk assurance, third party vendor inspection, commissioning and startup, operational readiness and assurance, en project management offices. Het bedrijf biedt ook personeelsdiensten aan, waaronder contract- en vaste aanwerving, uitbesteding van wervingsprocessen, executive search, detachering van personeel, trainingscursussen, zorg voor werknemers en contractanten, marktonderzoek en benchmarkingdiensten; en wereldwijde mobiliteitsdiensten, zoals mobiliteit en verhuizing, werkgever van record, ondersteuning bij het opstarten van bedrijven/landen, immigratie, hulp bij bestemming, medische en noodrepatriëring, risico- en veiligheidsbeheer, en mobilisatie/demobilisatiediensten, evenals reis-, logistieke en accommodatiediensten.
Brunel International N.V. Samenvatting
| BRNL.F fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$550.54m |
| Inkomsten(TTM) | US$31.31m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.43b |
Is BRNL.F overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| BRNL.F resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €1.36b |
| Kosten van inkomsten | €1.10b |
| Brutowinst | €263.09m |
| Overige uitgaven | €233.25m |
| Inkomsten | €29.84m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2024
Volgende inkomensdatum
Aug 01, 2025
| Winst per aandeel (EPS) | 0.59 |
| Brutomarge | 19.28% |
| Nettowinstmarge | 2.19% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 19.4% |
Hoe presteerde BRNL.F op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2025/02/26 23:06 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2024/11/29 00:00 |
| Inkomsten | 2024/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Brunel International N.V. wordt gevolgd door 5 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Konrad Zomer | Berenberg |
| Marcel Achterberg | Degroof Petercam |
| Marc Zwartsenburg | ING Groep NV |