This company has been acquired
TDCX (TDCX) Aandelenoverzicht
Provides outsource contact center services for technology and other blue-chip companies worldwide. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor TDCX uit onze risicocontroles.
TDCX Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
TDCX Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$7.13 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$8.49 |
| 52 Week Laag | US$4.22 |
| Bèta | 0.27 |
| 1 maand verandering | 0.14% |
| 3 maanden verandering | -1.11% |
| 1 Jaar Verandering | -13.47% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -62.61% |
Recent nieuws en updates
TDCX: Poor Visibility Into Near-Term Performance
Summary TDCX continues to face growth headwinds and revenue decline, with no signs of recovery. The reliance on its top client is dragging down the entire business and impacting growth. Poor visibility into near-term performance and potential structural issues raise concerns about TDCX's long-term growth profile. Read the full article on Seeking AlphaTDCX: Full-Year Guidance Unchanged Despite Q3 Beat
Summary It is disappointing that TDCX didn't raise its FY 2023 guidance, although its Q3 2023 results were above expectations. TDCX has a huge cash pile on its books, which could be used for M&As or buybacks to boost its future financial performance. A Hold rating for TDCX is maintained following an assessment of its recent quarterly results and prospects. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TDCX | US Professional Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.1% | 1.4% | 2.5% |
| 1Y | -13.5% | -24.3% | 26.4% |
Rendement versus industrie: TDCX presteerde slechter dan de US Professional Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -24.3 % opleverde.
Rendement versus markt: TDCX presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| TDCX volatility | |
|---|---|
| TDCX Average Weekly Movement | 1.1% |
| Professional Services Industry Average Movement | 7.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: TDCX heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van TDCX is het afgelopen jaar gedaald van 8% naar 1%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1995 | 17,862 | Laurent Bernard Marie Junique | www.tdcx.com |
TDCX Inc. Samenvatting
| TDCX fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.03b |
| Inkomsten(TTM) | US$88.72m |
| Inkomsten(TTM) | US$486.12m |
Is TDCX overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TDCX resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | S$658.35m |
| Kosten van inkomsten | S$424.57m |
| Brutowinst | S$233.78m |
| Overige uitgaven | S$113.63m |
| Inkomsten | S$120.15m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2023
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.83 |
| Brutomarge | 35.51% |
| Nettowinstmarge | 18.25% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde TDCX op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2024/06/20 09:09 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2024/06/20 00:00 |
| Inkomsten | 2023/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2023/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
TDCX Inc. wordt gevolgd door 3 analisten. 4 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Pang Vittayaamnuaykoon | Goldman Sachs |
| Shuo Han Tan | HSBC |
| Ranjan Sharma | J.P. Morgan |