Upwork (UPWK) Aandelenoverzicht
Upwork Inc. biedt samen met haar dochterondernemingen platforms en personeelsoplossingen die bedrijven in contact brengen met freelance-, uitzend-, deeltijd- en payrolltalent in de Verenigde Staten, de Filippijnen, India, Pakistan en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
UPWK Community Fair Values
See what 74 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Upwork Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$8.80 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$22.84 |
| 52 Week Laag | US$7.44 |
| Bèta | 1.07 |
| 1 maand verandering | -17.22% |
| 3 maanden verandering | -32.20% |
| 1 Jaar Verandering | -44.37% |
| 3 jaar verandering | 13.99% |
| 5 jaar verandering | -81.96% |
| Verandering sinds IPO | -58.45% |
Recent nieuws en updates
UPWK: AI Workflow Push Will Face Slower Demand Expectations And Execution Risks
Upwork's analyst price target has been reset from about $17 to roughly $9. Analysts recalibrated their views around slower revenue growth expectations, a higher required return, and a lower future P/E multiple, even as margin assumptions became more optimistic.Upwork Faces A Freelance Marketplace In Decline
Summary Upwork suffered a near 20% stock decline following a Q1 2026 earnings report described as an unmitigated disaster, in my opinion. Management projects confidence in UPWK's AI-driven strategic vision, but the article argues this direction could threaten its core business. UPWK's recent fee structure change, raising freelancer costs from a flat 10% to a variable 0–15%, is seen as detrimental to its user base. Wall Street appears to have only recently recognized the full extent of UPWK's strategic and operational issues. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| UPWK | US Professional Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.1% | 1.9% | 1.2% |
| 1Y | -44.4% | -22.1% | 28.7% |
Rendement versus industrie: UPWK presteerde slechter dan de US Professional Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -22.1 % opleverde.
Rendement versus markt: UPWK presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| UPWK volatility | |
|---|---|
| UPWK Average Weekly Movement | 8.2% |
| Professional Services Industry Average Movement | 7.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: UPWK heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van UPWK is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1998 | 630 | Hayden Brown | www.upwork.com |
Upwork Inc. biedt, samen met haar dochterondernemingen, platforms en personeelsoplossingen die bedrijven in contact brengen met freelance-, uitzend-, deeltijd- en payrolltalent in de Verenigde Staten, de Filippijnen, India, Pakistan en internationaal. Het bedrijf biedt Upwork Marketplace aan, een menselijke en AI-gestuurde werkmarktplaats die bedrijven on-demand toegang geeft tot onafhankelijk talent in verschillende categorieën, waaronder AI-gerelateerde projecten, administratieve ondersteuning, verkoop en marketing, design en creativiteit, klantenservice en web-, mobiele en softwareontwikkeling. De marktplaats stroomlijnt ook workflows, zoals het sourcen van talent, outreach, contracting en engagement management, en biedt infrastructuur voor samenwerking op afstand, waaronder communicatie- en samenwerkingstools, geconsolideerde facturatie en betalingsbescherming; en Upwork Payroll services.
Upwork Inc. Samenvatting
| UPWK fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.09b |
| Inkomsten(TTM) | US$109.16m |
| Inkomsten(TTM) | US$790.56m |
Is UPWK overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| UPWK resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$790.56m |
| Kosten van inkomsten | US$177.59m |
| Brutowinst | US$612.97m |
| Overige uitgaven | US$503.82m |
| Inkomsten | US$109.16m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.88 |
| Brutomarge | 77.54% |
| Nettowinstmarge | 13.81% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 63.2% |
Hoe presteerde UPWK op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 09:37 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Upwork Inc. wordt gevolgd door 19 analisten. 11 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Nathaniel Schindler | BofA Global Research |
| Marvin Fong | BTIG |
| Maria Ripps | Canaccord Genuity |