OSRAM Licht (OSAG.F) Aandelenoverzicht
OSRAM Licht AG levert wereldwijd diverse verlichtingsproducten en sensoroplossingen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 1/6 |
OSAG.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
OSRAM Licht AG Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €62.23 |
| 52 Week Hoogtepunt | €62.23 |
| 52 Week Laag | €59.13 |
| Bèta | -0.045 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | 17.97% |
| 5 jaar verandering | 0.45% |
| Verandering sinds IPO | 50.86% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| OSAG.F | US Electrical | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -0.9% | 1.5% |
| 1Y | n/a | 82.8% | 28.6% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe OSAG.F presteerde ten opzichte van de US Electrical.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe OSAG.F presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| OSAG.F volatility | |
|---|---|
| OSAG.F Average Weekly Movement | n/a |
| Electrical Industry Average Movement | 12.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van OSAG.F is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van OSAG.F in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2012 | 26 | Aldo Kamper | ams-osram.com |
OSRAM Licht AG levert wereldwijd verschillende verlichtingsproducten en sensoroplossingen. Het bedrijf houdt zich bezig met opto-halfgeleiders, automotive en digitale activiteiten. Het bedrijf was voorheen bekend als Kyros A AG en veranderde zijn naam in OSRAM Licht AG in november 2012.
OSRAM Licht AG Samenvatting
| OSAG.F fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$5.79b |
| Inkomsten(TTM) | US$176.65m |
| Inkomsten(TTM) | US$15.32m |
Is OSAG.F overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| OSAG.F resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €13.20m |
| Kosten van inkomsten | €9.08m |
| Brutowinst | €4.12m |
| Overige uitgaven | -€148.09m |
| Inkomsten | €152.20m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.62 |
| Brutomarge | 31.20% |
| Nettowinstmarge | 1,153.32% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 23.2% |
Hoe presteerde OSAG.F op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/23 19:04 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/02/23 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
OSRAM Licht AG wordt gevolgd door 20 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Guenther Hollfelder | Baader Helvea Equity Research |
| David Vos | Barclays |
| William Mackie | Berenberg |