OXE Marine (CMMC.F) Aandelenoverzicht
OXE Marine AB (publ) ontwerpt, ontwikkelt en distribueert dieselbuitenboordmotoren voor de Zweedse en internationale scheepsmarkt. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
CMMC.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
OXE Marine AB (publ) Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | SEK 0.03 |
| 52 Week Hoogtepunt | SEK 0.05 |
| 52 Week Laag | SEK 0.02 |
| Bèta | -0.23 |
| 1 maand verandering | n/a |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | 14,900.00% |
| 5 jaar verandering | -90.77% |
| Verandering sinds IPO | -82.98% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CMMC.F | US Machinery | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.7% | 1.3% |
| 1Y | n/a | 42.0% | 27.7% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe CMMC.F presteerde ten opzichte van de US Machinery.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe CMMC.F presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| CMMC.F volatility | |
|---|---|
| CMMC.F Average Weekly Movement | n/a |
| Machinery Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van CMMC.F is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van CMMC.F in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2012 | 46 | Paul Frick | www.oxemarine.com |
OXE Marine AB (publ) ontwerpt, ontwikkelt en distribueert dieselbuitenboordmotoren voor de maritieme markt in Zweden en internationaal. Het bedrijf biedt OXE HYBRID 450, een diesel-elektrische hybride buitenboordmotor; OXE diesel buitenboordmotoren, waaronder OXE150, OXE175, OXE200, OXE300 en OXE300 JET-TECH; en accessoires, zoals OXE elektronische besturing, kustsleutel, display en DEFA-systemen. Het biedt zijn motoren aan voor direct to market-model voor toegang tot eindgebruikers-, dealer-, overheids- en OEM-netwerken.
OXE Marine AB (publ) Samenvatting
| CMMC.F fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$27.68m |
| Inkomsten(TTM) | -US$8.20m |
| Inkomsten(TTM) | US$16.23m |
Is CMMC.F overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CMMC.F resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | SEK 150.98m |
| Kosten van inkomsten | SEK 102.93m |
| Brutowinst | SEK 48.06m |
| Overige uitgaven | SEK 124.31m |
| Inkomsten | -SEK 76.25m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Jul 24, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | -0.081 |
| Brutomarge | 31.83% |
| Nettowinstmarge | -50.51% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 80.2% |
Hoe presteerde CMMC.F op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 10:26 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/05 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
OXE Marine AB (publ) wordt gevolgd door 2 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Henrik Alveskog | Redeye |
| Oskar Vilhelmsson | Redeye |