Virgin Galactic Holdings (SPCE) Aandelenoverzicht
Virgin Galactic Holdings, Inc. is een lucht- en ruimtevaartbedrijf dat zich richt op de ontwikkeling, productie en exploitatie van ruimteschepen en aanverwante technologieën. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
SPCE Community Fair Values
See what 140 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Virgin Galactic Holdings, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$6.18 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$6.61 |
| 52 Week Laag | US$2.13 |
| Bèta | 2.17 |
| 1 maand verandering | 165.24% |
| 3 maanden verandering | 142.35% |
| 1 Jaar Verandering | 92.52% |
| 3 jaar verandering | -91.91% |
| 5 jaar verandering | -99.02% |
| Verandering sinds IPO | -97.37% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SPCE | US Aerospace & Defense | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 90.7% | 4.5% | 1.5% |
| 1Y | 92.5% | 31.8% | 28.6% |
Rendement versus industrie: SPCE overtrof de US Aerospace & Defense industrie, die het afgelopen jaar een rendement 31.8 % opleverde.
Rendement versus markt: SPCE overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.6 %.
Prijsvolatiliteit
| SPCE volatility | |
|---|---|
| SPCE Average Weekly Movement | 17.9% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 8.9% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van SPCE is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van SPCE is het afgelopen jaar gestegen van 13% naar 18%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| n/a | 694 | Michael Colglazier | www.virgingalactic.com |
Virgin Galactic Holdings, Inc. is een lucht- en ruimtevaartbedrijf dat zich richt op de ontwikkeling, productie en exploitatie van ruimteschepen en aanverwante technologieën. Het bedrijf houdt zich bezig met het ontwerpen en ontwikkelen, produceren, testen op de grond en tijdens de vlucht, het uitvoeren van ruimtevluchten en het na de vlucht onderhouden van ruimtesystemen voor particulieren, onderzoekers en overheidsinstanties. Virgin Galactic Holdings, Inc. heeft haar hoofdkantoor in Tustin, Californië.
Virgin Galactic Holdings, Inc. Samenvatting
| SPCE fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$427.71m |
| Inkomsten(TTM) | -US$259.13m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.31m |
Is SPCE overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SPCE resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.31m |
| Kosten van inkomsten | US$81.58m |
| Brutowinst | -US$80.27m |
| Overige uitgaven | US$178.86m |
| Inkomsten | -US$259.13m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -2.74 |
| Brutomarge | -6,127.71% |
| Nettowinstmarge | -19,781.30% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 142.9% |
Hoe presteerde SPCE op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 15:20 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Virgin Galactic Holdings, Inc. wordt gevolgd door 13 analisten. 7 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Ronald Epstein | BofA Global Research |
| Kenneth Herbert | Canaccord Genuity |
| Noah Poponak | Goldman Sachs |