Graco (GGG) Aandelenoverzicht
Graco Inc. ontwerpt, produceert en verkoopt systemen en apparatuur voor het verplaatsen, meten, mengen, controleren, doseren en spuiten van vloeibare en poedervormige materialen in Noord- en Zuid-Amerika, Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Azië-Pacific. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 5/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
GGG onze risicocontroles hebben doorstaan.
GGG Community Fair Values
Create NarrativeSee what 17 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Graco Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$76.02 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$95.69 |
| 52 Week Laag | US$74.24 |
| Bèta | 0.96 |
| 1 maand verandering | -5.61% |
| 3 maanden verandering | -18.26% |
| 1 Jaar Verandering | -9.37% |
| 3 jaar verandering | -0.61% |
| 5 jaar verandering | 1.29% |
| Verandering sinds IPO | 28,763.90% |
Recent nieuws en updates
GGG: Future Execution And Fluid Management Adoption Will Shape Balanced Earnings Expectations
Graco's updated analyst price target moves modestly lower to $94.13 from $96.00, as analysts factor in slightly adjusted assumptions for the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E after recent research updates from multiple firms. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts lifting their price targets highlight confidence that Graco's current execution can support a higher valuation multiple than previously assumed.Graco: A Premium Business, Awarded A More Than Premium Valuation
Summary Graco maintains solid fundamentals and a strong balance sheet, but current valuations at 27–30x earnings are demanding. Recent M&A, including the $69M Radia deal and Corob S.p.A. acquisition, add 4% to pro forma sales growth, but organic growth guidance remains low single digits. Capital allocation includes a 15 million share buyback authorization and a 7% dividend hike, reflecting ongoing shareholder returns. Despite tripling over a decade, GGG's premium multiple outpaces its 5% average annual EPS growth; real appeal emerges only in the low $70s. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| GGG | US Machinery | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.0% | 1.7% | 1.3% |
| 1Y | -9.4% | 42.0% | 27.7% |
Rendement versus industrie: GGG presteerde slechter dan de US Machinery -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 42 % opleverde.
Rendement versus markt: GGG presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| GGG volatility | |
|---|---|
| GGG Average Weekly Movement | 3.0% |
| Machinery Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: GGG heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 3% ) van GGG is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1926 | 4,400 | Mark Sheahan | www.graco.com |
Graco Inc. ontwerpt, produceert en verkoopt systemen en apparatuur voor het verplaatsen, meten, mengen, controleren, doseren en spuiten van vloeibare en poedervormige materialen in Noord- en Zuid-Amerika, Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Azië-Pacific. Het bedrijf is actief in drie segmenten: Contractor, Industrial en Expansion Markets. Het segment Aannemers levert spuitmachines om verf aan te brengen op muren en andere constructies; tweecomponenten doseersystemen om polyurethaanschuim en polyurea coatings te spuiten; viskeuze coatings op daken, markeringen op wegen, parkeerplaatsen, sportvelden en vloeren; en hoogwaardige volumetrische en gravimetrische doseer-, meng- en schudapparatuur.
Graco Inc. Samenvatting
| GGG fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$12.67b |
| Inkomsten(TTM) | US$516.24m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.25b |
Is GGG overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| GGG resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.25b |
| Kosten van inkomsten | US$1.07b |
| Brutowinst | US$1.18b |
| Overige uitgaven | US$659.85m |
| Inkomsten | US$516.24m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 27, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 3.11 |
| Brutomarge | 52.31% |
| Nettowinstmarge | 22.96% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 1.0% |
Hoe presteerde GGG op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 07:43 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/27 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/26 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Graco Inc. wordt gevolgd door 22 analisten. 11 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Michael Halloran | Baird |
| Andrew Buscaglia | Berenberg |
| Charles Brady | BMO Capital Markets Equity Research |