Megaron (MEG) Aandelenoverzicht
Megaron S.A. houdt zich bezig met de productie en verkoop van bouwmaterialen voor binnenafwerking in Polen en daarbuiten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
MEG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Megaron S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł6.30 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł7.40 |
| 52 Week Laag | zł4.90 |
| Bèta | 0.090 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | 15.60% |
| 3 jaar verandering | -38.24% |
| 5 jaar verandering | -42.73% |
| Verandering sinds IPO | -75.76% |
Recent nieuws en updates
Megaron S.A. (WSE:MEG) Soars 31% But It's A Story Of Risk Vs Reward
Megaron S.A. ( WSE:MEG ) shareholders have had their patience rewarded with a 31% share price jump in the last month...Market Still Lacking Some Conviction On Megaron S.A. (WSE:MEG)
When you see that almost half of the companies in the Basic Materials industry in Poland have price-to-sales ratios (or...Megaron S.A.'s (WSE:MEG) Price Is Right But Growth Is Lacking
Megaron S.A.'s ( WSE:MEG ) price-to-sales (or "P/S") ratio of 0.4x may look like a pretty appealing investment...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MEG | PL Basic Materials | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 6.5% | 1.6% |
| 1Y | 15.6% | -7.8% | 24.5% |
Rendement versus industrie: MEG overtrof de Polish Basic Materials industrie, die het afgelopen jaar een rendement -7.8 % opleverde.
Rendement versus markt: MEG presteerde slechter dan Polish Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 24.5 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| MEG volatility | |
|---|---|
| MEG Average Weekly Movement | n/a |
| Basic Materials Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.8% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van MEG is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van MEG in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| n/a | 83 | Piotr Sikora | www.megaron.com.pl |
Megaron S.A. houdt zich bezig met de productie en verkoop van bouwmaterialen voor binnenafwerking in Polen en daarbuiten. Het productassortiment van het bedrijf omvat gipspleisters, kant-en-klare polymeerpleisters, plamuurpleisters, decoratieve vloeistoffen, pleisterlijmen, dispersielijmen en emulsies. Het bedrijf levert aan bouwketens en groothandelaren.
Megaron S.A. Samenvatting
| MEG fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł17.01m |
| Inkomsten(TTM) | zł106.00k |
| Inkomsten(TTM) | zł39.95m |
Is MEG overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MEG resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł39.95m |
| Kosten van inkomsten | zł0 |
| Brutowinst | zł39.95m |
| Overige uitgaven | zł39.85m |
| Inkomsten | zł106.00k |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
Sep 24, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.039 |
| Brutomarge | 100.00% |
| Nettowinstmarge | 0.27% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 5.4% |
Hoe presteerde MEG op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 10:22 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/04/27 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Megaron S.A. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.