MBF Group (MBF) Aandelenoverzicht
MBF Group S.A. biedt advies- en consultancydiensten voor zakelijke, marketing-, financiële, management- en juridische aspecten voor micro-, kleine en middelgrote ondernemingen in Polen en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
MBF Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
MBF Group S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł6.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł10.40 |
| 52 Week Laag | zł1.58 |
| Bèta | 0.65 |
| 1 maand verandering | 19.52% |
| 3 maanden verandering | -7.69% |
| 1 Jaar Verandering | 191.26% |
| 3 jaar verandering | 88.09% |
| 5 jaar verandering | 67.60% |
| Verandering sinds IPO | -80.49% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MBF | PL Capital Markets | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 9.5% | 0.6% | 1.4% |
| 1Y | 191.3% | 30.2% | 26.3% |
Rendement versus industrie: MBF overtrof de Polish Capital Markets industrie, die het afgelopen jaar een rendement 30.2 % opleverde.
Rendement versus markt: MBF overtrof de Polish markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 26.3 %.
Prijsvolatiliteit
| MBF volatility | |
|---|---|
| MBF Average Weekly Movement | 15.4% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 6.6% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.9% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van MBF is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 15% ) van MBF is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen Polish.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2011 | 1 | Janusz Czarnecki | www.mbfgroup.pl |
MBF Group S.A. biedt advies- en consultancydiensten voor zakelijke, marketing-, financiële, management- en juridische aspecten voor micro-, kleine en middelgrote ondernemingen in Polen en internationaal. Het bedrijf houdt zich bezig met bedrijfsadvisering op het gebied van het runnen van een bedrijf; houdt zich bezig met het opstellen van dwarsdoorsnede- en sectorstudies; due diligence-onderzoek en -analyse; hulp en organisatie bij het verkrijgen van het benodigde kapitaal voor ontwikkeling; belasting- en kostenoptimalisatie; waardering van investeringsprojecten; onderzoek en ontwikkeling op het gebied van algoritmische handel (algo trading); ondernemingsplannen en haalbaarheidsstudies; stimuleringsprogramma's; en optimalisaties van organisatiestructuren. MBF Group S.A. heeft zijn hoofdkantoor in Warschau, Polen.
MBF Group S.A. Samenvatting
| MBF fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł19.14m |
| Inkomsten(TTM) | -zł174.98k |
| Inkomsten(TTM) | zł6.13m |
Is MBF overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MBF resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł6.13m |
| Kosten van inkomsten | zł5.48m |
| Brutowinst | zł655.36k |
| Overige uitgaven | zł830.34k |
| Inkomsten | -zł174.98k |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 07, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | -0.055 |
| Brutomarge | 10.69% |
| Nettowinstmarge | -2.85% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde MBF op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 09:25 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
MBF Group S.A. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.