Balticon (BLT) Aandelenoverzicht
Balticon S.A. is actief als containerlogistiek bedrijf. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
BLT Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Balticon S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł19.90 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł29.40 |
| 52 Week Laag | zł16.00 |
| Bèta | 0.52 |
| 1 maand verandering | -8.72% |
| 3 maanden verandering | -9.55% |
| 1 Jaar Verandering | -11.95% |
| 3 jaar verandering | 38.19% |
| 5 jaar verandering | -18.44% |
| Verandering sinds IPO | -87.72% |
Recent nieuws en updates
Balticon S.A. (WSE:BLT) Soars 35% But It's A Story Of Risk Vs Reward
Balticon S.A. ( WSE:BLT ) shareholders have had their patience rewarded with a 35% share price jump in the last month...Balticon (WSE:BLT) Might Have The Makings Of A Multi-Bagger
There are a few key trends to look for if we want to identify the next multi-bagger. Firstly, we'd want to identify a...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| BLT | PL Commercial Services | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.4% | 4.7% | 3.1% |
| 1Y | -11.9% | 15.5% | 27.8% |
Rendement versus industrie: BLT presteerde slechter dan de Polish Commercial Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 15.5 % opleverde.
Rendement versus markt: BLT presteerde slechter dan Polish Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.8 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| BLT volatility | |
|---|---|
| BLT Average Weekly Movement | 11.8% |
| Commercial Services Industry Average Movement | 5.3% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 11.0% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.2% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van BLT is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 12% ) van BLT is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen Polish.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1990 | 270 | Tomasz Szmid | www.balticon.pl |
Balticon S.A. is actief als containerlogistiek bedrijf. Het bedrijf werd opgericht in 1990 en het hoofdkantoor is gevestigd in Gdynia, Polen. Balticon S.A. is een dochteronderneming van BLT Assets Sp.
Balticon S.A. Samenvatting
| BLT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł61.79m |
| Inkomsten(TTM) | zł10.42m |
| Inkomsten(TTM) | zł311.35m |
Is BLT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| BLT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł311.35m |
| Kosten van inkomsten | zł120.50m |
| Brutowinst | zł190.86m |
| Overige uitgaven | zł180.43m |
| Inkomsten | zł10.42m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2025
Volgende inkomensdatum
May 29, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 3.36 |
| Brutomarge | 61.30% |
| Nettowinstmarge | 3.35% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde BLT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 15:10 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2025/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Balticon S.A. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.