Tieto Oyj (TIETO) Aandelenoverzicht
TietoEVRY Oyj is actief als software- en dienstenbedrijf. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
TIETO Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Tieto Oyj Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €219.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | €225.60 |
| 52 Week Laag | €170.00 |
| Bèta | 0.66 |
| 1 maand verandering | 8.96% |
| 3 maanden verandering | 5.49% |
| 1 Jaar Verandering | 18.63% |
| 3 jaar verandering | -28.24% |
| 5 jaar verandering | -17.79% |
| Verandering sinds IPO | -20.77% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TIETO | NO IT | NO Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.9% | -1.9% | -1.1% |
| 1Y | 18.6% | -8.0% | 21.9% |
Rendement versus industrie: TIETO overtrof de Norwegian IT industrie, die het afgelopen jaar een rendement -8 % opleverde.
Rendement versus markt: TIETO presteerde slechter dan Norwegian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 21.9 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| TIETO volatility | |
|---|---|
| TIETO Average Weekly Movement | 4.3% |
| IT Industry Average Movement | 5.1% |
| Market Average Movement | 5.6% |
| 10% most volatile stocks in NO Market | 11.7% |
| 10% least volatile stocks in NO Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: TIETO heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Norwegian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van TIETO is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1968 | 13,476 | Endre Rangnes | www.tieto.com |
TietoEVRY Oyj is een software- en dienstenbedrijf. Het bedrijf is actief in vijf segmenten: Tietoevry Create, Tietoevry Banking, Tietoevry Care, Tietoevry Industry en Tietoevry Tech Services. Het segment Tietoevry Create biedt digitale agenda om concurrerende producten te creëren en gebruikt ontwerp-, data- en cloudtechnologieën voor datagestuurde bedrijven.
Tieto Oyj Samenvatting
| TIETO fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | NOK 25.13b |
| Inkomsten(TTM) | NOK 802.41m |
| Inkomsten(TTM) | NOK 19.73b |
Is TIETO overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TIETO resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €1.83b |
| Kosten van inkomsten | €1.43b |
| Brutowinst | €399.50m |
| Overige uitgaven | €325.10m |
| Inkomsten | €74.40m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Jul 22, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.64 |
| Brutomarge | 21.83% |
| Nettowinstmarge | 4.07% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 60.0% |
Hoe presteerde TIETO op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt TIETO een betrouwbaar dividend?
Zie TIETO dividendgeschiedenis en benchmarks| Tieto Oyj dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Sep 22 2026 |
| Betaaldatum dividend | Oct 02 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 117 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 127 days |
Betaalt TIETO een betrouwbaar dividend?
Zie TIETO dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 01:04 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Tieto Oyj wordt gevolgd door 20 analisten. 9 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| null null | ABG Sundal Collier |
| Raimo Lenschow | Barclays |
| Andrew Gardiner | Barclays |