Nordic Mining (NOM) Aandelenoverzicht
Nordic Mining ASA houdt zich samen met haar dochterondernemingen bezig met de exploratie, winning en productie van industriële mineralen en metalen in Noorwegen en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 0/6 |
NOM Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Nordic Mining ASA Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | NOK 9.88 |
| 52 Week Hoogtepunt | NOK 24.20 |
| 52 Week Laag | NOK 9.03 |
| Bèta | 0.14 |
| 1 maand verandering | -17.11% |
| 3 maanden verandering | -10.99% |
| 1 Jaar Verandering | -57.60% |
| 3 jaar verandering | -13.18% |
| 5 jaar verandering | -80.24% |
| Verandering sinds IPO | -97.94% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| NOM | NO Metals and Mining | NO Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.2% | 6.9% | -1.1% |
| 1Y | -57.6% | 89.3% | 21.9% |
Rendement versus industrie: NOM presteerde slechter dan de Norwegian Metals and Mining -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 89.3 % opleverde.
Rendement versus markt: NOM presteerde slechter dan Norwegian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 21.9 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| NOM volatility | |
|---|---|
| NOM Average Weekly Movement | 6.5% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 8.5% |
| Market Average Movement | 5.6% |
| 10% most volatile stocks in NO Market | 11.7% |
| 10% least volatile stocks in NO Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: NOM heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Norwegian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van NOM is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2006 | 80 | Finn Marum | www.nordicmining.com |
Nordic Mining ASA houdt zich samen met haar dochterondernemingen bezig met de exploratie, winning en productie van industriële mineralen en metalen in Noorwegen en internationaal. Het bedrijf zoekt voornamelijk naar rutiel, granaat, kwarts en mineralen uit de zeebodem. Het vlaggenschipproject is het Engebø-project aan de westkust van Noorwegen.
Nordic Mining ASA Samenvatting
| NOM fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | NOK 1.24b |
| Inkomsten(TTM) | -NOK 617.90m |
| Inkomsten(TTM) | NOK 9.08m |
Is NOM overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| NOM resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | NOK 9.08m |
| Kosten van inkomsten | NOK 259.13m |
| Brutowinst | -NOK 250.05m |
| Overige uitgaven | NOK 367.85m |
| Inkomsten | -NOK 617.90m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 18, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | -4.94 |
| Brutomarge | -2,753.88% |
| Nettowinstmarge | -6,805.07% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 142.7% |
Hoe presteerde NOM op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 09:00 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Nordic Mining ASA wordt gevolgd door 2 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Morten Normann | Carnegie Investment Bank AB |
| Aleksandr Solovjov | Norne Securities AS |