AriBioLabLtd (A261780) Aandelenoverzicht
Cha Vaccine Research Institute Co., Ltd., een onderzoeksgericht biotechnologiebedrijf, onderzoekt en ontwikkelt een reeks vaccinproducten tegen infectieziekten en chronische ziekten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
A261780 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
AriBioLab Co.,Ltd. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | ₩3,205.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | ₩6,720.00 |
| 52 Week Laag | ₩2,280.00 |
| Bèta | 0.21 |
| 1 maand verandering | -21.83% |
| 3 maanden verandering | 27.69% |
| 1 Jaar Verandering | 0.31% |
| 3 jaar verandering | -45.12% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -75.35% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| A261780 | KR Biotechs | KR Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.9% | -2.0% | 6.7% |
| 1Y | 0.3% | 26.0% | 195.0% |
Rendement versus industrie: A261780 presteerde slechter dan de KR Biotechs -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 26 % opleverde.
Rendement versus markt: A261780 presteerde slechter dan KR Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 195 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| A261780 volatility | |
|---|---|
| A261780 Average Weekly Movement | 22.2% |
| Biotechs Industry Average Movement | 11.5% |
| Market Average Movement | 9.5% |
| 10% most volatile stocks in KR Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in KR Market | 4.9% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van A261780 is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de KR markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van A261780 is het afgelopen jaar gestegen van 12% naar 22%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2000 | n/a | JaeJun Jeong | www.chavaccine.com |
Cha Vaccine Research Institute Co., Ltd., een onderzoeksgericht biotechnologiebedrijf, onderzoekt en ontwikkelt een reeks vaccinproducten voor infectieziekten en chronische ziekten. De productpijplijn omvat HBV-vaccin dat zich in fase IIb bevindt voor de preventie van hepatitis B; HBV-vaccin met toevoegingsstoffen dat zich in fase I/IIa bevindt voor de behandeling van chronische hepatitis B; en VZV-vaccin, dat zich in de preklinische planningsfase bevindt voor de preventie van Herpes Zoster. Het bedrijf ontwikkelt ook griepvaccins, recombinante MBL, TB-vaccins en kankervaccins.
AriBioLab Co.,Ltd. Samenvatting
| A261780 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | ₩86.10b |
| Inkomsten(TTM) | -₩15.54b |
| Inkomsten(TTM) | ₩331.78m |
Is A261780 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| A261780 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | ₩331.78m |
| Kosten van inkomsten | ₩27.69m |
| Brutowinst | ₩304.08m |
| Overige uitgaven | ₩15.85b |
| Inkomsten | -₩15.54b |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -578.59 |
| Brutomarge | 91.65% |
| Nettowinstmarge | -4,685.09% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 61.7% |
Hoe presteerde A261780 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 07:25 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
AriBioLab Co.,Ltd. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.