Mirairo (335A) Aandelenoverzicht
Mirairo Inc. levert diensten op het gebied van training, onderzoek en advies. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
335A Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Mirairo Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | JP¥377.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | JP¥820.00 |
| 52 Week Laag | JP¥360.00 |
| Bèta | 0 |
| 1 maand verandering | -8.94% |
| 3 maanden verandering | -5.04% |
| 1 Jaar Verandering | -44.23% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -50.46% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 335A | JP Professional Services | JP Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.8% | 5.5% | 1.9% |
| 1Y | -44.2% | 10.9% | 41.5% |
Rendement versus industrie: 335A presteerde slechter dan de JP Professional Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 10.9 % opleverde.
Rendement versus markt: 335A presteerde slechter dan JP Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 41.5 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 335A volatility | |
|---|---|
| 335A Average Weekly Movement | 3.8% |
| Professional Services Industry Average Movement | 4.1% |
| Market Average Movement | 4.9% |
| 10% most volatile stocks in JP Market | 9.6% |
| 10% least volatile stocks in JP Market | 2.5% |
Stabiele aandelenkoers: 335A heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de JP markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van 335A is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2009 | 50 | Toshiya Kakiuchi | www.mirairo.co.jp |
Mirairo Inc. levert diensten op het gebied van training, onderzoek en advies. Het bedrijf biedt Mirairo ID, een digitale app voor de identificatie van gehandicapten, en Mirairo Connect om communicatiebarrières weg te nemen voor mensen die moeite hebben met horen of spreken. Het bedrijf biedt ook gebarentaalcursussen en informatiediensten, waaronder het uitzenden van gebarentaaltolken en tolken op afstand.
Mirairo Inc. Samenvatting
| 335A fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | JP¥3.95b |
| Inkomsten(TTM) | JP¥70.00m |
| Inkomsten(TTM) | JP¥800.00m |
Is 335A overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 335A resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | JP¥800.00m |
| Kosten van inkomsten | JP¥283.00m |
| Brutowinst | JP¥517.00m |
| Overige uitgaven | JP¥447.00m |
| Inkomsten | JP¥70.00m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 6.68 |
| Brutomarge | 64.63% |
| Nettowinstmarge | 8.75% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 16.8% |
Hoe presteerde 335A op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/30 00:21 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/09/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Mirairo Inc. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.