This company listing is no longer active
Unieuro (UNIR) Aandelenoverzicht
Unieuro S.p.A. is actief als distributeur en detailhandelaar in consumentenelektronica en huishoudelijke apparaten in Italië en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 2/6 |
UNIR Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Unieuro S.p.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €11.68 |
| 52 Week Hoogtepunt | €11.86 |
| 52 Week Laag | €7.84 |
| Bèta | 1.44 |
| 1 maand verandering | 5.23% |
| 3 maanden verandering | 0.34% |
| 1 Jaar Verandering | 28.42% |
| 3 jaar verandering | -42.24% |
| 5 jaar verandering | -13.74% |
| Verandering sinds IPO | 1.57% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| UNIR | IT Specialty Retail | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.3% | -0.6% | 2.8% |
| 1Y | 28.4% | -20.0% | 20.1% |
Rendement versus industrie: UNIR kwam overeen met de Italian Specialty Retail industrie, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van -20 %.
Rendement versus markt: UNIR overtrof de Italian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 20.1 %.
Prijsvolatiliteit
| UNIR volatility | |
|---|---|
| UNIR Average Weekly Movement | 3.8% |
| Specialty Retail Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.5% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.2% |
Stabiele aandelenkoers: UNIR heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van UNIR is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1937 | 4,727 | Giancarlo Monterastelli | unieurospa.com |
Unieuro S.p.A. distribueert en verkoopt consumentenelektronica en huishoudelijke apparaten in Italië en daarbuiten. Het bedrijf biedt camera's, videocamera's, smartphones, tablets, desktopcomputers en laptops, monitors, printers, telefoonaccessoires en smartwatches; wasmachines, wasdrogers, koelkasten, vriezers en ovens, magnetrons, stofzuigers, waterkokers, koffiezetapparaten, broodroosters en strijkijzers; en televisies en aanverwante accessoires, apparaten voor smart-tv's, autoaccessoires en cd's/dvd's en USB-sticks; en andere producten, waaronder consoles en videospellen, dvd's en blue-rays, huishoudelijke artikelen, drones, fietsen en hoverboards, evenals diensten, zoals levering aan huis, installatie en ophalen van eenheden, consumentenkrediet en klantenservice. Het bedrijf levert zijn producten onder de merknaam UNIEURO via de detailhandel, online, indirecte, business-to-business en reisdistributiekanalen.
Unieuro S.p.A. Samenvatting
| UNIR fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €239.78m |
| Inkomsten(TTM) | €3.30m |
| Inkomsten(TTM) | €2.58b |
Is UNIR overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| UNIR resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €2.58b |
| Kosten van inkomsten | €2.20b |
| Brutowinst | €385.74m |
| Overige uitgaven | €382.44m |
| Inkomsten | €3.30m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Aug 31, 2024
Volgende inkomensdatum
Jan 14, 2025
| Winst per aandeel (EPS) | 0.16 |
| Brutomarge | 14.92% |
| Nettowinstmarge | 0.13% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 56.5% |
Hoe presteerde UNIR op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2024/11/25 15:56 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2024/11/25 00:00 |
| Inkomsten | 2024/08/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/02/29 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Unieuro S.p.A. wordt gevolgd door 1 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Andrea Bonfa | Banca Akros S.p.A. (ESN) |