Wallenstam (1WALL) Aandelenoverzicht
Wallenstam AB (publ) is actief als vastgoedbedrijf in Zweden. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
1WALL Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Wallenstam AB (publ) Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | SEK 3.59 |
| 52 Week Hoogtepunt | SEK 0 |
| 52 Week Laag | SEK 0 |
| Bèta | 1.4 |
| 1 maand verandering | -5.88% |
| 3 maanden verandering | -13.30% |
| 1 Jaar Verandering | -17.53% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -8.52% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 1WALL | IT Real Estate | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.6% | 1.0% | 2.6% |
| 1Y | -17.5% | -9.4% | 18.9% |
Rendement versus industrie: 1WALL presteerde slechter dan de Italian Real Estate -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -9.4 % opleverde.
Rendement versus markt: 1WALL presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 18.9 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 1WALL volatility | |
|---|---|
| 1WALL Average Weekly Movement | 1.8% |
| Real Estate Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.7% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.2% |
Stabiele aandelenkoers: 1WALL heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 2% ) van 1WALL is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1944 | 249 | Hans Wallenstam | www.wallenstam.se |
Wallenstam AB (publ) is actief als vastgoedonderneming in Zweden. Het verwerft, ontwikkelt, bouwt, beheert, verhuurt en verkoopt residentieel en commercieel vastgoed. De portefeuille van het bedrijf omvat commercieel vastgoed en appartementen in Stockholm, Göteborg en Uppsala.
Wallenstam AB (publ) Samenvatting
| 1WALL fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €2.37b |
| Inkomsten(TTM) | €224.87m |
| Inkomsten(TTM) | €303.34m |
Is 1WALL overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 1WALL resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | SEK 3.28b |
| Kosten van inkomsten | SEK 1.14b |
| Brutowinst | SEK 2.15b |
| Overige uitgaven | -SEK 286.00m |
| Inkomsten | SEK 2.43b |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Jul 06, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 3.83 |
| Brutomarge | 65.42% |
| Nettowinstmarge | 74.13% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 102.9% |
Hoe presteerde 1WALL op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt 1WALL een betrouwbaar dividend?
Zie 1WALL dividendgeschiedenis en benchmarks| Wallenstam dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Oct 27 2026 |
| Betaaldatum dividend | Nov 02 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 152 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 158 days |
Betaalt 1WALL een betrouwbaar dividend?
Zie 1WALL dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 16:20 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Wallenstam AB (publ) wordt gevolgd door 13 analisten. 4 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| null null | ABG Sundal Collier |
| Kanad Mitra | Barclays |
| Celine Huynh | Barclays |