Cementir Holding (CEM) Aandelenoverzicht
Cementir Holding N.V. is samen met haar dochterondernemingen actief in de bouwmaterialensector in Italië, Scandinavië en de Baltische staten, België, Noord-Amerika, Türkiye, Egypte en Azië-Pacific. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 5/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor CEM uit onze risicocontroles.
CEM Community Fair Values
Create NarrativeSee what 23 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Cementir Holding N.V. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €14.64 |
| 52 Week Hoogtepunt | €20.70 |
| 52 Week Laag | €12.68 |
| Bèta | 0.92 |
| 1 maand verandering | -3.68% |
| 3 maanden verandering | -7.58% |
| 1 Jaar Verandering | 5.02% |
| 3 jaar verandering | 99.73% |
| 5 jaar verandering | 51.55% |
| Verandering sinds IPO | 1,962.09% |
Recent nieuws en updates
CEM: Dividend Outlook And Refined Assumptions Will Support Future Upside Potential
Analysts have trimmed their price target on Cementir Holding slightly from €17.60 to €17.30, citing updated assumptions around the discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E as key drivers behind the recalibration. What's in the News Cementir Holding N.V. announced an annual dividend of €0.30 per share, with payment scheduled for May 20, 2026 (Key Developments).Analyst Estimates: Here's What Brokers Think Of Cementir Holding N.V. (BIT:CEM) After Its First-Quarter Report
Cementir Holding N.V. ( BIT:CEM ) shareholders are probably feeling a little disappointed, since its shares fell 5.0...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CEM | IT Basic Materials | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 6.9% | 6.4% | 1.0% |
| 1Y | 5.0% | -4.5% | 19.4% |
Rendement versus industrie: CEM overtrof de Italian Basic Materials industrie, die het afgelopen jaar een rendement -4.5 % opleverde.
Rendement versus markt: CEM presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 19.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| CEM volatility | |
|---|---|
| CEM Average Weekly Movement | 6.1% |
| Basic Materials Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.8% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: CEM heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van CEM is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1947 | 2,987 | Francesco Caltagirone | www.cementirholding.com |
Cementir Holding N.V. is, samen met haar dochterondernemingen, actief in de bouwmaterialensector in Italië, Scandinavië en de Baltische staten, België, Noord-Amerika, Türkiye, Egypte en Azië-Pacific. Het is actief in de segmenten Cement, Stortklaar Beton, Aggregaten, Afval en Overige. Het bedrijf biedt wit cement aan onder de merknaam Aalborg White voor architecturale, esthetische en structurele toepassingen; grijs cement onder de merknaam FUTURECEM; stortklaar beton voor gebruik in infrastructuur, landschapsarchitectuur, industrie en landbouw, energie en milieu, gebouwen en voorgespannen en geprefabriceerde betonproducten; en toeslagmaterialen, zoals natuurlijk zand, grind en steenslag gebruikt in beton en geprefabriceerde producten, asfalt, wegfunderingen en kunstwerken, drainagematerialen en agrarische landtoepassingen.
Cementir Holding N.V. Samenvatting
| CEM fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €2.28b |
| Inkomsten(TTM) | €183.46m |
| Inkomsten(TTM) | €1.62b |
Is CEM overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CEM resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €1.62b |
| Kosten van inkomsten | €675.15m |
| Brutowinst | €943.10m |
| Overige uitgaven | €759.64m |
| Inkomsten | €183.46m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Jul 29, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 1.18 |
| Brutomarge | 58.28% |
| Nettowinstmarge | 11.34% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 8.1% |
Hoe presteerde CEM op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 06:00 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Cementir Holding N.V. wordt gevolgd door 14 analisten. 7 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Andrea Belloli | Banca Akros S.p.A. (ESN) |
| Andrea Belloli | Banca Akros S.p.A. (ESN) |
| Michele Baldelli | BNP Paribas |