De winst van Ball is gedaald met een gemiddeld jaarlijks percentage van -6.2%, terwijl de winst van de Packaging -industrie jaarlijks daalde met 0.8%. De inkomsten zijn daalde met een gemiddeld percentage van 2.1% per jaar. Het rendement op het eigen vermogen Ball bedraagt 16.7% en de nettomarge bedraagt 6.8%.
Belangrijke informatie
-6.19%
Groei van de winst
-1.98%
Groei van de winst per aandeel
Packaging Groei van de industrie
9.45%
Inkomstengroei
-2.07%
Rendement op eigen vermogen
16.71%
Nettomarge
6.85%
Laatste winstupdate
31 Mar 2026
Recente prestatie-updates uit het verleden
Recent updates
Opbrengsten en kosten
Hoe Ball geld verdient en uitgeeft. Gebaseerd op laatst gerapporteerde winst, op LTM-basis.
Inkomsten en omzetgeschiedenis
BIT:1BALL Opbrengsten, kosten en inkomsten (USD Millions )
Datum
Inkomsten
Inkomsten
G+A Uitgaven
R&D-uitgaven
31 Mar 26
13,667
936
567
0
31 Dec 25
13,161
912
566
0
30 Sep 25
12,694
712
545
0
30 Jun 25
12,397
581
557
0
31 Mar 25
12,018
527
559
0
31 Dec 24
11,795
424
647
0
30 Sep 24
11,818
529
641
0
30 Jun 24
11,847
470
632
0
31 Mar 24
11,955
437
654
0
31 Dec 23
12,062
484
532
0
30 Sep 23
12,707
437
529
0
30 Jun 23
13,547
697
555
0
31 Mar 23
14,614
398
555
0
31 Dec 22
13,372
569
555
0
30 Sep 22
15,475
961
628
0
30 Jun 22
15,077
748
617
0
31 Mar 22
14,402
1,124
622
0
31 Dec 21
13,811
878
593
0
30 Sep 21
13,239
808
633
0
30 Jun 21
12,779
870
606
0
31 Mar 21
12,121
762
551
0
31 Dec 20
11,781
585
525
0
30 Sep 20
11,398
518
452
0
30 Jun 20
11,258
369
421
0
31 Mar 20
11,474
472
421
0
31 Dec 19
11,474
566
417
0
30 Sep 19
11,558
557
454
0
30 Jun 19
11,551
524
477
0
31 Mar 19
11,635
446
493
0
31 Dec 18
11,635
454
478
0
30 Sep 18
11,579
462
468
0
30 Jun 18
11,541
451
482
0
31 Mar 18
11,295
431
483
0
31 Dec 17
10,983
374
514
0
30 Sep 17
10,760
268
562
0
30 Jun 17
10,604
250
570
0
31 Mar 17
9,778
458
547
0
31 Dec 16
9,061
263
512
0
30 Sep 16
8,342
265
458
0
30 Jun 16
7,687
280
429
0
31 Mar 16
7,830
133
442
0
31 Dec 15
7,997
281
450
0
30 Sep 15
8,224
302
464
0
30 Jun 15
8,366
404
481
0
Kwaliteitswinsten: 1BALL heeft hoge kwaliteitsinkomsten.
Groeiende winstmarge: De huidige netto winstmarges (6.8%) 1BALL } zijn hoger dan vorig jaar (4.4%).
Analyse vrije kasstroom versus winst
Analyse van de winstgroei in het verleden
Winsttrend: De winst van 1BALL is de afgelopen 5 jaar met 6.2% per jaar gedaald.
Versnelling van de groei: De winstgroei van 1BALL over het afgelopen jaar ( 77.6% ) overtreft het 5-jarig gemiddelde ( -6.2% per jaar).
Winst versus industrie: De winstgroei 1BALL over het afgelopen jaar ( 77.6% ) overtrof de Packaging -sector -19.2%.
Rendement op eigen vermogen
Hoge ROE: Het Rendement op eigen vermogen ( 16.7% ) van 1BALL wordt als laag beschouwd.
Rendement op activa
Rendement op geïnvesteerd vermogen
Ontdek sterk presterende bedrijven uit het verleden
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
Gegevens
Laatst bijgewerkt (UTC-tijd)
Bedrijfsanalyse
2026/05/11 15:40
Aandelenkoers aan het einde van de dag
2026/05/11 00:00
Inkomsten
2026/03/31
Jaarlijkse inkomsten
2025/12/31
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Ball Corporation wordt gevolgd door 25 analisten. 14 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.