Teleflex (1TFX) Aandelenoverzicht
Teleflex Incorporated ontwerpt, ontwikkelt, produceert en levert medische hulpmiddelen voor eenmalig gebruik voor gangbare diagnostische en therapeutische procedures in kritieke zorg en chirurgische toepassingen wereldwijd. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
1TFX Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Teleflex Incorporated Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$114.70 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$114.00 |
| 52 Week Laag | US$84.50 |
| Bèta | 0.81 |
| 1 maand verandering | -0.087% |
| 3 maanden verandering | 20.74% |
| 1 Jaar Verandering | 6.20% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -2.80% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 1TFX | IT Medical Equipment | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.2% | -3.1% | 2.6% |
| 1Y | 6.2% | -16.3% | 18.9% |
Rendement versus industrie: 1TFX overtrof de Italian Medical Equipment industrie, die het afgelopen jaar een rendement -16.3 % opleverde.
Rendement versus markt: 1TFX presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 18.9 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 1TFX volatility | |
|---|---|
| 1TFX Average Weekly Movement | 7.3% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.7% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.2% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van 1TFX is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van 1TFX is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen Italian.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1943 | 15,500 | Stu Randle | www.teleflex.com |
Teleflex Incorporated ontwerpt, ontwikkelt, produceert en levert medische hulpmiddelen voor eenmalig gebruik voor gangbare diagnostische en therapeutische procedures in kritieke zorg en chirurgische toepassingen wereldwijd. Het bedrijf levert producten voor vasculaire toegang, waaronder katheters van het merk Arrow, systemen voor katheternavigatie en -tippositionering en intraosseuze toegangssystemen voor intraveneuze therapieën, het meten van de bloeddruk en het afnemen van bloedmonsters. Het bedrijf biedt ook interventionele producten aan, waaronder verschillende coronaire katheters, structurele hartondersteuningsapparaten, perifere interventieproducten en platformen voor mechanische ondersteuning van de bloedsomloop; en intra-aortale ballonpompen en -katheters van het merk Arrow, Guideliner-, Turnpike- en Trapliner-katheters, de Manta Vasculaire Sluiting en Arrow Oncontrol-apparaten.
Teleflex Incorporated Samenvatting
| 1TFX fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €5.05b |
| Inkomsten(TTM) | €1.17m |
| Inkomsten(TTM) | €1.83b |
Is 1TFX overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 1TFX resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.13b |
| Kosten van inkomsten | US$949.97m |
| Brutowinst | US$1.18b |
| Overige uitgaven | US$1.18b |
| Inkomsten | US$1.36m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.031 |
| Brutomarge | 55.33% |
| Nettowinstmarge | 0.064% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 86.6% |
Hoe presteerde 1TFX op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 16:19 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Teleflex Incorporated wordt gevolgd door 26 analisten. 11 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Matthew Taylor | Barclays |
| Travis Steed | BofA Global Research |
| Travis Steed | BofA Global Research |