Masimo (1MASI) Aandelenoverzicht
Masimo Corporation ontwikkelt, produceert en verkoopt wereldwijd verschillende patiëntbewakingstechnologieën en automatiserings- en connectiviteitsoplossingen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
1MASI Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Masimo Corporation Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$154.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$131.25 |
| 52 Week Laag | US$128.50 |
| Bèta | 1.13 |
| 1 maand verandering | 0.65% |
| 3 maanden verandering | 3.88% |
| 1 Jaar Verandering | 16.98% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 8.45% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 1MASI | IT Medical Equipment | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.7% | -4.0% | 1.4% |
| 1Y | 17.0% | -16.1% | 18.7% |
Rendement versus industrie: 1MASI overtrof de Italian Medical Equipment industrie, die het afgelopen jaar een rendement -16.1 % opleverde.
Rendement versus markt: 1MASI presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 18.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 1MASI volatility | |
|---|---|
| 1MASI Average Weekly Movement | 3.6% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.6% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.2% |
Stabiele aandelenkoers: 1MASI heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van 1MASI is het afgelopen jaar gedaald van 10% naar 4%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1989 | 2,200 | Katie Szyman | www.masimo.com |
Masimo Corporation ontwikkelt, produceert en verkoopt wereldwijd verschillende patiëntbewakingstechnologieën en automatiserings- en connectiviteitsoplossingen. Het bedrijf biedt masimo signaalextractie technologie (SET) pulsoximetrie met doormeetbeweging en lage perfusie pulsoximetrie monitoring om de primaire beperkingen van conventionele pulsoximetrie aan te pakken; het Masimo regenboog SET-platform, waaronder regenboog SET pulsoximetrieproducten voor niet-invasieve bewaking van zuurstof, carboxyhemoglobine, methemoglobine, hemoglobine, fractionele arteriële zuurstofsaturatie, plethvariabiliteitsindex, regenboogplethvariabiliteitsindex, ademhalingssnelheid van de pleth en zuurstofreserve-index, evenals akoestische ademhalingsbewaking, NomoLine capnografie en gasbewaking, en regionale oximetrie. Het biedt ook oplossingen voor hersenfunctie- en hemodynamische bewaking; het volgen van patiëntenposities en activiteiten, en neuromodulatietechnologie-oplossingen; en het Masimo Hospital Automation-platform, inclusief ziekenhuisautomatiseringsoplossingen, waaronder Patient SafetyNet, SafetyNet, Replica, Iris, MyView, UniView, Uniview: 60, Masimo Sleep, Centroid en Bridg; en nasale high-flow ademhalingsondersteuningstherapie, neuromodulatietechnologie en telegezondheidsoplossingen.
Masimo Corporation Samenvatting
| 1MASI fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €8.07b |
| Inkomsten(TTM) | €186.79m |
| Inkomsten(TTM) | €1.34b |
Is 1MASI overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 1MASI resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.56b |
| Kosten van inkomsten | US$598.00m |
| Brutowinst | US$960.50m |
| Overige uitgaven | US$743.70m |
| Inkomsten | US$216.80m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Apr 04, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 4.14 |
| Brutomarge | 61.63% |
| Nettowinstmarge | 13.91% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 57.3% |
Hoe presteerde 1MASI op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 11:47 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/04/04 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2026/01/03 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Masimo Corporation wordt gevolgd door 22 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Michael Polark | Baird |
| Charley Jones | Barrington Research Associates, Inc. |
| Ravi Misra | Berenberg |