Lottomatica Group (LTMC) Aandelenoverzicht
Lottomatica Group S.p.A. is samen met haar dochterondernemingen actief op de kansspelmarkt in Italië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
LTMC Community Fair Values
See what 15 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Lottomatica Group S.p.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €25.42 |
| 52 Week Hoogtepunt | €28.29 |
| 52 Week Laag | €18.66 |
| Bèta | -0.074 |
| 1 maand verandering | 1.32% |
| 3 maanden verandering | 23.76% |
| 1 Jaar Verandering | 9.76% |
| 3 jaar verandering | 237.81% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 210.00% |
Recent nieuws en updates
LTMC: 2026 Cash Returns And Share Buyback Will Support Upside
The analyst fair value estimate for Lottomatica Group has shifted from €29.82 to €31.58. This adjustment reflects recent price target increases across several banks, as analysts factor in updated assumptions for discount rates, profit margins and future P/E multiples.LTMC: Rising Street Confidence In 2026 Cash Returns Will Support Upside
Analysts have nudged the fair value estimate for Lottomatica Group to €29.82 from €29.51, citing a series of recent price target increases across major banks as support for slightly higher growth, profitability and P/E assumptions. Analyst Commentary Recent price target moves on Lottomatica Group cluster in the mid to high €20s, with one target at €33, which helps explain the modest uplift in the fair value estimate to €29.82.LTMC: 2026 Guidance And Capital Returns Will Underpin Balanced Risk Reward
Analysts have nudged the average price target on Lottomatica Group higher to €29.51, a move of about €0.19, supported by a series of recent target increases and broadly positive research updates from major banks. Analyst Commentary Recent research updates cluster around higher price targets for Lottomatica Group, with most covering banks adjusting their numbers upward and one trimming its view before later nudging it higher again.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| LTMC | IT Hospitality | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.2% | 1.2% | 1.0% |
| 1Y | 9.8% | 9.7% | 19.4% |
Rendement versus industrie: LTMC overtrof de Italian Hospitality industrie, die het afgelopen jaar een rendement 9.7 % opleverde.
Rendement versus markt: LTMC presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 19.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| LTMC volatility | |
|---|---|
| LTMC Average Weekly Movement | 6.7% |
| Hospitality Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.8% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: LTMC heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van LTMC is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2019 | 2,525 | Guglielmo Angelozzi | lottomaticagroup.com |
Lottomatica Group S.p.A. is samen met haar dochterondernemingen actief op de kansspelmarkt in Italië. Het bedrijf is actief via de segmenten Online, Sport Franchise en Gaming Franchise. Het Online segment biedt een scala aan online spellen, zoals sportweddenschappen, virtuele weddenschappen, paardenweddenschappen, online casinospellen, bingo, poker, weddenschapsuitwisseling en vaardigheidsspellen via de websites GoldBet.it, Better.it, Lottomatica.it, Betflag.it, Totosì
Lottomatica Group S.p.A. Samenvatting
| LTMC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €5.99b |
| Inkomsten(TTM) | €190.47m |
| Inkomsten(TTM) | €2.26b |
Is LTMC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| LTMC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €2.26b |
| Kosten van inkomsten | €1.42b |
| Brutowinst | €843.10m |
| Overige uitgaven | €652.63m |
| Inkomsten | €190.47m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Jul 29, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.81 |
| Brutomarge | 37.26% |
| Nettowinstmarge | 8.42% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 529.5% |
Hoe presteerde LTMC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 21:18 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Lottomatica Group S.p.A. wordt gevolgd door 23 analisten. 15 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Andrea Bonfa | Banca Akros S.p.A. (ESN) |
| James Rowland Clark | Barclays |
| Pravin Gondhale | Barclays |