Super Group (SGHC) (SGHC) Aandelenoverzicht
Super Group (SGHC) Limited is actief als online aanbieder van sportweddenschappen en kansspelen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
SGHC Community Fair Values
See what 50 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Super Group (SGHC) Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$13.51 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$14.38 |
| 52 Week Laag | US$8.46 |
| Bèta | 1.13 |
| 1 maand verandering | 7.82% |
| 3 maanden verandering | 27.57% |
| 1 Jaar Verandering | 60.64% |
| 3 jaar verandering | 335.81% |
| 5 jaar verandering | 34.29% |
| Verandering sinds IPO | 38.56% |
Recent nieuws en updates
Super Group: Market Values Growth Prospects Fairly
Summary Super Group reported solid Q1 results. Revenues grew across markets, and cost discipline led to great margin gains. SGHC's focus is clearly on Africa, underlined by a change in segment reporting. The FIFA World Cup should boost Q2-Q3 revenues massively, making SGHC's 2026 guidance conservative. I estimate SGHC stock to be worth $14.0. Read the full article on Seeking AlphaSGHC: 2026 Dividend Plan Will Anchor Confidence Despite Short Seller Pressure
Analysts have nudged their price target on Super Group (SGHC) to $18 from $17, supported by FY25 results that came in ahead of expectations and a view that there is room for results to exceed baseline assumptions into 2026. Analyst Commentary Recent research updates around Super Group (SGHC) focus on how the latest FY25 results and upcoming investor interactions could influence views on execution and valuation through 2026.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SGHC | US Hospitality | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.7% | -0.6% | 1.1% |
| 1Y | 60.6% | -4.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: SGHC overtrof de US Hospitality industrie, die het afgelopen jaar een rendement -4.4 % opleverde.
Rendement versus markt: SGHC overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| SGHC volatility | |
|---|---|
| SGHC Average Weekly Movement | 5.7% |
| Hospitality Industry Average Movement | 7.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: SGHC heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van SGHC is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| n/a | 2,726 | Neal Menashe | supergroup.com |
Super Group (SGHC) Limited is een exploitant van online sportweddenschappen en kansspelen. Het bedrijf biedt Betway, een online sportweddenschappen- en casinoaanbod, en Spin, een online casino met meerdere merken. Het is actief in Afrika, het Midden-Oosten, Azië-Pacific, Europa, Noord-Amerika en Zuid-/Latijns-Amerika.
Super Group (SGHC) Limited Samenvatting
| SGHC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$6.86b |
| Inkomsten(TTM) | US$245.00m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.33b |
Is SGHC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SGHC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.33b |
| Kosten van inkomsten | US$1.62b |
| Brutowinst | US$706.00m |
| Overige uitgaven | US$461.00m |
| Inkomsten | US$245.00m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.48 |
| Brutomarge | 30.35% |
| Nettowinstmarge | 10.53% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 5.8% |
Hoe presteerde SGHC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 19:24 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Super Group (SGHC) Limited wordt gevolgd door 12 analisten. 8 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Michael Hickey | Benchmark Company |
| William Lampen | BTIG |
| Maria Ripps | Canaccord Genuity |