Brunello Cucinelli (BC) Aandelenoverzicht
Brunello Cucinelli S.p.A. houdt zich samen met haar dochterondernemingen bezig met de productie en verkoop van kleding, accessoires en lifestyleproducten in Italië, Europa, Noord-Amerika, Japan en China. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor BC uit onze risicocontroles.
BC Community Fair Values
Create NarrativeSee what 49 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Brunello Cucinelli S.p.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €82.48 |
| 52 Week Hoogtepunt | €110.65 |
| 52 Week Laag | €69.02 |
| Bèta | 0.93 |
| 1 maand verandering | -0.34% |
| 3 maanden verandering | 4.96% |
| 1 Jaar Verandering | -23.95% |
| 3 jaar verandering | -0.45% |
| 5 jaar verandering | 68.46% |
| Verandering sinds IPO | 611.03% |
Recent nieuws en updates
BC: Premium P/E And Dividend Support Will Sustain Future Brand Strength
Analysts have trimmed the blended price target for Brunello Cucinelli to about €103 from roughly €103.38, as recent research updates adjust fair value estimates and P/E assumptions, while reflecting mixed target moves from UBS, RBC Capital and Berenberg. Analyst Commentary Recent research on Brunello Cucinelli reflects a mix of optimism on the company’s ability to execute and some caution around valuation and future growth assumptions, which is feeding into the latest price target tweaks.BC: Premium P/E And Overweight Support Will Sustain Future Luxury Brand Strength
Brunello Cucinelli's updated analyst price target of about €103, down slightly from roughly €104, reflects a fine tuning of assumptions as analysts balance recent upward and downward target revisions with only modest adjustments to growth, margins and P/E expectations. Analyst Commentary Recent research updates around Brunello Cucinelli point to a mixed but generally constructive stance, with price targets clustered around a relatively tight range and only modest adjustments to assumptions on growth, margins and P/E.BC: Premium P/E And Overweight Support Will Sustain Future Luxury Margin Resilience
Narrative Update The updated analyst price target for Brunello Cucinelli moves slightly lower to about €104 from roughly €106, reflecting modest tweaks to fair value, discount rate, growth and margin assumptions after recent target reductions from €105 to €100 and from €125 to €120 cited by analysts. Analyst Commentary Recent research shows a split view on Brunello Cucinelli, with some analysts trimming price targets while others reaffirm a positive stance on the shares.BC: Premium P/E And Overweight Rating Will Support Future Luxury Margin Resilience
The analyst price target for Brunello Cucinelli has edged lower by about €1, to roughly €106, as analysts factor in slightly adjusted fair value, discount rate and future P/E assumptions following recent target trims from €105 to €100 and from €125 to €120, alongside a resumed Overweight stance from another major house. Analyst Commentary Recent research updates show a mixed but generally constructive stance on Brunello Cucinelli, with modest target cuts sitting alongside a resumed positive opinion from a major global bank.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| BC | IT Luxury | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.2% | 6.8% | 1.0% |
| 1Y | -23.9% | -1.0% | 19.4% |
Rendement versus industrie: BC presteerde slechter dan de Italian Luxury -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -1 % opleverde.
Rendement versus markt: BC presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 19.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| BC volatility | |
|---|---|
| BC Average Weekly Movement | 5.4% |
| Luxury Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.8% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: BC heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van BC is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1978 | 3,458 | Riccardo Stefanelli | www.brunellocucinelli.it |
Brunello Cucinelli S.p.A. houdt zich, samen met haar dochterondernemingen, bezig met de productie en verkoop van kleding, accessoires en lifestyleproducten in Italië, Europa, Noord-Amerika, Japan en China. Het bedrijf biedt damescollecties, waaronder jassen en jacks, blazers, gebreide kleding, jumpsuits, jurken, t-shirts en topjes, overhemden, rokken, broeken, denim, reiskleding en bijpassende sets; sneakers, hakken, laarzen, loafers, sandalen en platte schoenen; hoeden, riemen, brillen, sieraden, sjaals en andere accessoires; minitassen en clutches; crossbodytassen en rugzakken; en handtassen en shoppers. Het bedrijf biedt ook herencollecties, zoals jassen en jacks, gebreide kleding, blazers, pakken, smokings, T-shirts en polo's, overhemden, broeken, jeans, reiskleding en alle confectiekleding; sneakers, veterschoenen, loafers, slippers en andere vrijetijdsproducten; lederwaren, tassen, hoeden, riemen, sjaals; andere accessoires; en kindercollecties.
Brunello Cucinelli S.p.A. Samenvatting
| BC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €5.61b |
| Inkomsten(TTM) | €135.03m |
| Inkomsten(TTM) | €1.41b |
Is BC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| BC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €1.41b |
| Kosten van inkomsten | €646.82m |
| Brutowinst | €761.13m |
| Overige uitgaven | €626.10m |
| Inkomsten | €135.03m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
Jul 30, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 1.99 |
| Brutomarge | 54.06% |
| Nettowinstmarge | 9.59% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 71.2% |
Hoe presteerde BC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 21:49 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Brunello Cucinelli S.p.A. wordt gevolgd door 26 analisten. 17 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Carmen Novel | Banca Akros S.p.A. (ESN) |
| Nicholas Charles Anderson | Berenberg |
| Mariana Horn Uribe | Berenberg |