ACS Technologies (ACSTECH) Aandelenoverzicht
ACS Technologies Limited levert systeemintegratie, beveiliging en bewaking, IOT-oplossingen en softwareproducten en -diensten in India en daarbuiten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
ACSTECH Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
ACS Technologies Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | ₹33.79 |
| 52 Week Hoogtepunt | ₹42.20 |
| 52 Week Laag | ₹32.67 |
| Bèta | 0.80 |
| 1 maand verandering | -10.96% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -15.53% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ACSTECH | IN Luxury | IN Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.3% | 0.4% | 0.4% |
| 1Y | n/a | -4.5% | -0.6% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe ACSTECH presteerde ten opzichte van de Indian Luxury.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe ACSTECH presteerde ten opzichte van de Indian markt.
Prijsvolatiliteit
| ACSTECH volatility | |
|---|---|
| ACSTECH Average Weekly Movement | n/a |
| Luxury Industry Average Movement | 7.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.3% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van ACSTECH is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Indian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van ACSTECH in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1980 | 250 | Ashok Buddharaju | www.acstechnologies.co.in |
ACS Technologies Limited levert systeemintegratie, beveiliging en bewaking, IOT-oplossingen en softwareproducten en -diensten in India en daarbuiten. Het bedrijf levert oplossingen voor slim vervoer, slimme energie, slim water, slimme bewaking, slimme noodhulp, informatiediensten, intelligente reclame en domotica; IoT- en automatiseringsproducten voor huizen, kantoren, appartementen, gated communities, campussen, townships en slimme steden; LMS, een softwaretoepassing voor administratie, documentatie, tracking en rapportage van trainingsprogramma's, klaslokalen en online evenementen, e-learningprogramma's en trainingsinhoud; en een intranetgebaseerd systeem voor het archiveren, ophalen en beheren van documenten. Het biedt ook property management systeem, een tool voor reserveringsproces, gastenregistratie, accounts, check-in/check-out, kortingen, toelagen, en de audits voor hospitality management; wachtrijmanagement tool die de taak van het uitgeven van tokens en het plannen van bezoekers automatiseert; en bezoekersmanagement systeem, een oplossing voor bezoekersmanagement, inclusief afspraken, uitgifte van passen, opslag van bezoekersgegevens, tijd in/uit, en MIS rapportagefuncties.
ACS Technologies Limited Samenvatting
| ACSTECH fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | ₹1.92b |
| Inkomsten(TTM) | ₹79.59m |
| Inkomsten(TTM) | ₹2.64b |
Is ACSTECH overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ACSTECH resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | ₹2.64b |
| Kosten van inkomsten | ₹2.29b |
| Brutowinst | ₹352.83m |
| Overige uitgaven | ₹273.24m |
| Inkomsten | ₹79.59m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0 |
| Brutomarge | 13.34% |
| Nettowinstmarge | 3.01% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 34.7% |
Hoe presteerde ACSTECH op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 11:06 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2026/03/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
ACS Technologies Limited wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.