Sunil Industries (521232) Aandelenoverzicht
Sunil Industries Limited produceert en verkoopt stoffen in India. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
521232 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Sunil Industries Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | ₹73.32 |
| 52 Week Hoogtepunt | ₹99.95 |
| 52 Week Laag | ₹59.50 |
| Bèta | -0.20 |
| 1 maand verandering | -18.53% |
| 3 maanden verandering | -3.02% |
| 1 Jaar Verandering | -4.17% |
| 3 jaar verandering | 66.64% |
| 5 jaar verandering | 326.28% |
| Verandering sinds IPO | 46.64% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 521232 | IN Luxury | IN Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -5.0% | 1.3% | 2.1% |
| 1Y | -4.2% | -4.3% | 0.8% |
Rendement versus industrie: 521232 kwam overeen met de Indian Luxury industrie, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van -4.3 %.
Rendement versus markt: 521232 presteerde slechter dan Indian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 0.8 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 521232 volatility | |
|---|---|
| 521232 Average Weekly Movement | n/a |
| Luxury Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.3% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van 521232 is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Indian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van 521232 in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1976 | 31 | Vinod Lath | www.sunilgroup.com |
Sunil Industries Limited produceert en verkoopt stoffen in India. Het bedrijf biedt katoenen stoffen, flanellen doeken en rollen, polyester/katoen en polyester/viscose gemengd en polyester/viscose geverfd. Het levert ook gemengde wollen stoffen, polyester stoffen voor gordijnen en stoffering, polyester muskietennetten en stoffen, synthetische weefsels, kleding, bedrukte stof met camouflagepatroon, nylon stof voor parachutes en sari's, dhoti's en lungi's.
Sunil Industries Limited Samenvatting
| 521232 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | ₹307.94m |
| Inkomsten(TTM) | ₹51.17m |
| Inkomsten(TTM) | ₹1.98b |
Is 521232 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 521232 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | ₹1.98b |
| Kosten van inkomsten | ₹1.10b |
| Brutowinst | ₹878.50m |
| Overige uitgaven | ₹827.33m |
| Inkomsten | ₹51.17m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
May 29, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 12.18 |
| Brutomarge | 44.39% |
| Nettowinstmarge | 2.59% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 117.5% |
Hoe presteerde 521232 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 22:33 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/03/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Sunil Industries Limited wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.