Radware heeft de winst zien groeien met een gemiddeld jaarlijks percentage van 5.9%, terwijl de Software-industrie de winst zag groeien met 11.2% per jaar. De inkomsten zijn gegroeid met een gemiddeld jaarlijks percentage van 0.9%. Het rendement op eigen vermogen van Radware is 5.4%, en het heeft een nettomarge van 6.4%.
Belangrijke informatie
5.95%
Groei van de winst
7.58%
Groei van de winst per aandeel
Software Groei van de industrie
14.88%
Inkomstengroei
0.90%
Rendement op eigen vermogen
5.37%
Nettomarge
6.39%
Laatste winstupdate
31 Mar 2026
Recente prestatie-updates uit het verleden
Recent updates
Opbrengsten en kosten
Hoe Radware geld verdient en uitgeeft. Gebaseerd op laatst gerapporteerde winst, op LTM-basis.
Inkomsten en omzetgeschiedenis
DB:RWA Opbrengsten, kosten en inkomsten (USD Millions )
Datum
Inkomsten
Inkomsten
G+A Uitgaven
R&D-uitgaven
31 Mar 26
310
20
155
83
31 Dec 25
302
20
153
79
30 Sep 25
295
17
154
76
30 Jun 25
289
14
153
75
31 Mar 25
282
12
152
75
31 Dec 24
275
6
151
75
30 Sep 24
267
-2
154
76
30 Jun 24
259
-12
153
78
31 Mar 24
257
-20
156
80
31 Dec 23
261
-22
159
83
30 Sep 23
270
-20
161
85
30 Jun 23
279
-16
163
87
31 Mar 23
289
-7
162
87
31 Dec 22
293
0
156
87
30 Sep 22
296
-2
151
84
30 Jun 22
299
6
148
80
31 Mar 22
293
8
143
77
31 Dec 21
286
8
142
74
30 Sep 21
279
16
138
72
30 Jun 21
268
15
135
70
31 Mar 21
257
11
133
69
31 Dec 20
250
10
132
67
30 Sep 20
248
14
131
64
30 Jun 20
249
18
130
62
31 Mar 20
251
21
130
61
31 Dec 19
252
23
128
62
30 Sep 19
249
23
126
60
30 Jun 19
244
19
126
59
31 Mar 19
241
17
126
58
31 Dec 18
234
12
128
58
30 Sep 18
229
6
128
59
30 Jun 18
223
1
128
59
31 Mar 18
217
-4
127
60
31 Dec 17
211
-7
124
59
30 Sep 17
205
-12
122
56
30 Jun 17
198
-13
119
55
31 Mar 17
197
-10
119
53
31 Dec 16
197
-9
118
52
30 Sep 16
200
-2
114
52
30 Jun 16
201
1
113
52
31 Mar 16
208
9
110
51
31 Dec 15
217
19
107
50
30 Sep 15
222
23
104
48
30 Jun 15
231
31
105
47
Kwaliteitswinsten: RWA heeft hoge kwaliteitsinkomsten.
Groeiende winstmarge: De huidige netto winstmarges (6.4%) RWA } zijn hoger dan vorig jaar (4.1%).
Analyse vrije kasstroom versus winst
Analyse van de winstgroei in het verleden
Winsttrend: De winst van RWA is de afgelopen 5 jaar met 5.9% per jaar gegroeid.
Versnelling van de groei: De winstgroei van RWA over het afgelopen jaar ( 70.5% ) overtreft het 5-jarig gemiddelde ( 5.9% per jaar).
Winst versus industrie: De winstgroei RWA over het afgelopen jaar ( 70.5% ) overtrof de Software -sector 19.3%.
Rendement op eigen vermogen
Hoge ROE: Het Rendement op eigen vermogen ( 5.4% ) van RWA wordt als laag beschouwd.
Rendement op activa
Rendement op geïnvesteerd vermogen
Ontdek sterk presterende bedrijven uit het verleden
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
Gegevens
Laatst bijgewerkt (UTC-tijd)
Bedrijfsanalyse
2026/05/15 08:08
Aandelenkoers aan het einde van de dag
2026/05/15 00:00
Inkomsten
2026/03/31
Jaarlijkse inkomsten
2025/12/31
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Radware Ltd. wordt gevolgd door 16 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.