Buzzi heeft de winst zien groeien met een gemiddeld jaarlijks percentage van 15.7%, terwijl de Basic Materials-industrie de winst zag dalen met 0.5% per jaar. De inkomsten zijn gegroeid met een gemiddeld jaarlijks percentage van 6.9%. Het rendement op eigen vermogen van Buzzi is 12.9%, en het heeft een nettomarge van 20.4%.
Belangrijke informatie
15.68%
Groei van de winst
17.60%
Groei van de winst per aandeel
Basic Materials Groei van de industrie
8.23%
Inkomstengroei
6.95%
Rendement op eigen vermogen
12.94%
Nettomarge
20.35%
Laatste winstupdate
31 Dec 2025
Recente prestatie-updates uit het verleden
Recent updates
Opbrengsten en kosten
Hoe Buzzi geld verdient en uitgeeft. Gebaseerd op laatst gerapporteerde winst, op LTM-basis.
Inkomsten en omzetgeschiedenis
DB:UCM Opbrengsten, kosten en inkomsten (EUR Millions )
Datum
Inkomsten
Inkomsten
G+A Uitgaven
R&D-uitgaven
31 Dec 25
4,527
921
693
0
30 Sep 25
4,494
914
682
0
30 Jun 25
4,468
907
671
0
31 Mar 25
4,400
925
660
0
31 Dec 24
4,325
942
649
0
30 Sep 24
4,282
950
641
0
30 Jun 24
4,239
957
634
0
31 Mar 24
4,286
962
624
0
31 Dec 23
4,333
967
614
0
30 Sep 23
4,300
884
606
0
30 Jun 23
4,268
801
598
0
31 Mar 23
4,133
630
589
0
31 Dec 22
3,998
459
580
0
30 Sep 22
3,858
440
566
0
30 Jun 22
3,719
421
552
0
31 Mar 22
3,583
481
542
0
31 Dec 21
3,447
542
531
0
30 Sep 21
3,380
548
528
0
30 Jun 21
3,313
553
524
0
31 Mar 21
3,269
557
526
0
31 Dec 20
3,224
560
527
0
30 Sep 20
3,225
514
535
0
30 Jun 20
3,225
468
542
0
31 Mar 20
3,224
427
541
0
31 Dec 19
3,223
386
539
0
30 Sep 19
3,140
390
533
0
30 Jun 19
3,056
394
527
0
31 Mar 19
2,966
388
525
0
31 Dec 18
2,875
382
523
0
30 Sep 18
2,834
390
519
0
30 Jun 18
2,792
397
514
0
31 Mar 18
2,801
394
514
0
31 Dec 17
2,809
392
514
0
30 Sep 17
2,754
223
528
0
30 Jun 17
2,765
173
512
0
31 Mar 17
2,809
201
521
0
31 Dec 16
2,672
146
504
0
30 Sep 16
2,667
186
520
0
30 Jun 16
2,690
181
521
0
31 Mar 16
2,693
170
496
0
31 Dec 15
2,666
125
497
0
30 Sep 15
2,610
183
491
0
30 Jun 15
2,568
174
485
0
Kwaliteitswinsten: UCM heeft hoge kwaliteitsinkomsten.
Groeiende winstmarge: De huidige netto winstmarges (20.4%) UCM } zijn lager dan vorig jaar (21.8%).
Analyse vrije kasstroom versus winst
Analyse van de winstgroei in het verleden
Winsttrend: De winst van UCM is de afgelopen 5 jaar met 15.7% per jaar gegroeid.
Versnelling van de groei: De winstgroei UCM is het afgelopen jaar negatief geweest en kan daarom niet worden vergeleken met het 5-jarig gemiddelde.
Winst versus industrie: UCM had het afgelopen jaar een negatieve winstgroei ( -2.2% ), waardoor het moeilijk is om te vergelijken met het branchegemiddelde Basic Materials ( -2.2% ).
Rendement op eigen vermogen
Hoge ROE: Het Rendement op eigen vermogen ( 12.9% ) van UCM wordt als laag beschouwd.
Rendement op activa
Rendement op geïnvesteerd vermogen
Ontdek sterk presterende bedrijven uit het verleden
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
Gegevens
Laatst bijgewerkt (UTC-tijd)
Bedrijfsanalyse
2026/05/13 13:53
Aandelenkoers aan het einde van de dag
2026/05/13 00:00
Inkomsten
2025/12/31
Jaarlijkse inkomsten
2025/12/31
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Buzzi S.p.A. wordt gevolgd door 30 analisten. 13 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.