Imperial Petroleum (AR2) Aandelenoverzicht
Imperial Petroleum Inc. biedt samen met haar dochterondernemingen wereldwijd zeetransportdiensten aan. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
AR2 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Imperial Petroleum Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$4.34 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$7.00 |
| 52 Week Laag | US$2.68 |
| Bèta | 1.18 |
| 1 maand verandering | 1.88% |
| 3 maanden verandering | 22.43% |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 43.19% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| AR2 | DE Oil and Gas | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -8.4% | -1.4% | 0.7% |
| 1Y | n/a | 55.0% | 2.0% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe AR2 presteerde ten opzichte van de German Oil and Gas.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe AR2 presteerde ten opzichte van de German markt.
Prijsvolatiliteit
| AR2 volatility | |
|---|---|
| AR2 Average Weekly Movement | 7.7% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 9.8% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: AR2 heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van AR2 in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2021 | n/a | Harry Vafias | www.imperialpetro.com |
Imperial Petroleum Inc. biedt samen met haar dochterondernemingen wereldwijd zeetransportdiensten aan. De onderneming bezit en exploiteert een vloot van middelzware tankers die geraffineerde aardolieproducten vervoeren, zoals benzine, diesel, stookolie en vliegtuigbrandstof, alsook eetbare oliën en chemicaliën; suezmax tankers die ruwe olie vervoeren; en handysize drogebulkcarriers die bulkgoederen vervoeren, zoals ijzererts, steenkool, granen, bauxiet, fosfaat en meststoffen. Het bedient olieproducenten, raffinaderijen, grondstoffenhandelaren en -producenten en industriële gebruikers van drogebulkladingen.
Imperial Petroleum Inc. Samenvatting
| AR2 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €198.05m |
| Inkomsten(TTM) | €54.20m |
| Inkomsten(TTM) | €163.40m |
Is AR2 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| AR2 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$190.63m |
| Kosten van inkomsten | US$96.73m |
| Brutowinst | US$93.90m |
| Overige uitgaven | US$30.66m |
| Inkomsten | US$63.23m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.40 |
| Brutomarge | 49.26% |
| Nettowinstmarge | 33.17% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde AR2 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/30 04:44 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Imperial Petroleum Inc. wordt gevolgd door 1 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Tate Sullivan | Maxim Group |