Bengal Energy (8BE) Aandelenoverzicht
Bengal Energy Ltd. houdt zich samen met haar dochterondernemingen bezig met de exploratie, ontwikkeling en productie van olie- en gasreserves in Australië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
8BE Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Bengal Energy Ltd. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | CA$0.021 |
| 52 Week Hoogtepunt | CA$0.042 |
| 52 Week Laag | CA$0.0005 |
| Bèta | -0.18 |
| 1 maand verandering | -2.38% |
| 3 maanden verandering | 141.18% |
| 1 Jaar Verandering | 4,000.00% |
| 3 jaar verandering | 57.69% |
| 5 jaar verandering | -59.00% |
| Verandering sinds IPO | -98.10% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 8BE | DE Oil and Gas | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.4% | 4.5% | 2.8% |
| 1Y | 4,000.0% | 57.9% | 1.4% |
Rendement versus industrie: 8BE overtrof de German Oil and Gas industrie, die het afgelopen jaar een rendement 57.9 % opleverde.
Rendement versus markt: 8BE overtrof de German markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 1.4 %.
Prijsvolatiliteit
| 8BE volatility | |
|---|---|
| 8BE Average Weekly Movement | 58.2% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 9.0% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van 8BE is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van 8BE is het afgelopen jaar gedaald van 105% naar 58%, maar is nog steeds hoger dan 75% van de German -aandelen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1996 | n/a | Chayan Chakrabarty | www.bengalenergy.ca |
Bengal Energy Ltd. houdt zich samen met haar dochterondernemingen bezig met de exploratie, ontwikkeling en productie van olie- en gasreserves in Australië. Het bedrijf heeft ook vier petroleumlicenties in het Cooper Basin. Het bedrijf was voorheen bekend als Avery Resources Inc. en veranderde zijn naam in Bengal Energy Ltd.
Bengal Energy Ltd. Samenvatting
| 8BE fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €13.15m |
| Inkomsten(TTM) | -€2.70m |
| Inkomsten(TTM) | €2.24m |
Is 8BE overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 8BE resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | CA$3.60m |
| Kosten van inkomsten | CA$2.44m |
| Brutowinst | CA$1.16m |
| Overige uitgaven | CA$5.50m |
| Inkomsten | -CA$4.34m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.0082 |
| Brutomarge | 32.17% |
| Nettowinstmarge | -120.80% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 7.3% |
Hoe presteerde 8BE op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 03:34 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/03/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Bengal Energy Ltd. wordt gevolgd door 5 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Garett Ursu | ATB Cormark Historical (Cormark Securities) |
| Darrell Bishop | National Bank Financial |
| Victor Dri | National Bank Financial |