This company listing is no longer active
GoviEx Uranium (7GU) Aandelenoverzicht
GoviEx Uranium Inc. is een mineraal grondstoffenbedrijf dat zich bezighoudt met de verwerving, exploratie en ontwikkeling van uraniumeigendommen in Afrika. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
7GU Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
GoviEx Uranium Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | CA$0.021 |
| 52 Week Hoogtepunt | CA$0.068 |
| 52 Week Laag | CA$0.013 |
| Bèta | 2.56 |
| 1 maand verandering | -57.73% |
| 3 maanden verandering | -33.87% |
| 1 Jaar Verandering | -49.38% |
| 3 jaar verandering | -86.33% |
| 5 jaar verandering | -74.57% |
| Verandering sinds IPO | -50.00% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 7GU | DE Oil and Gas | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.1% | -0.3% | 2.4% |
| 1Y | -49.4% | 60.4% | 1.2% |
Rendement versus industrie: 7GU presteerde slechter dan de German Oil and Gas -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 60.4 % opleverde.
Rendement versus markt: 7GU presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 1.2 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 7GU volatility | |
|---|---|
| 7GU Average Weekly Movement | 47.6% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 9.0% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van 7GU is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van 7GU is het afgelopen jaar gestegen van 33% naar 48%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2006 | n/a | Daniel Major | www.atomiceagle.com.au |
GoviEx Uranium Inc., een onderneming die actief is op het gebied van minerale grondstoffen, houdt zich bezig met de verwerving, exploratie en ontwikkeling van uraniumeigendommen in Afrika. Tot de belangrijkste eigendommen van het bedrijf behoren het Madaouela-project, dat voor 80% eigendom is en zich in het noordoosten van Niger bevindt, en het Muntanga-project, dat voor 100% eigendom is en drie aaneengesloten mijnbouwvergunningen heeft voor een gebied van 1.225,9 km² ten zuiden van Lusaka, Zambia. Het bedrijf heeft ook 100% belangen in het Falea-project met drie exploratielicenties in Mali.
GoviEx Uranium Inc. Samenvatting
| 7GU fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €26.81m |
| Inkomsten(TTM) | -€6.72m |
| Inkomsten(TTM) | n/a |
Is 7GU overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 7GU resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$0 |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$0 |
| Overige uitgaven | US$7.78m |
| Inkomsten | -US$7.78m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.0076 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde 7GU op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2025/11/18 01:29 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2025/11/13 00:00 |
| Inkomsten | 2025/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Atomic Eagle Limited wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.