A.S. Création Tapeten (ACWN) Aandelenoverzicht
A.S. Création Tapeten AG produceert en verkoopt behang in Duitsland en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
ACWN Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
A.S. Création Tapeten AG Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €7.35 |
| 52 Week Hoogtepunt | €8.60 |
| 52 Week Laag | €6.55 |
| Bèta | 0.31 |
| 1 maand verandering | -1.34% |
| 3 maanden verandering | 0% |
| 1 Jaar Verandering | 1.38% |
| 3 jaar verandering | -39.75% |
| 5 jaar verandering | -71.73% |
| Verandering sinds IPO | -77.37% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ACWN | DE Consumer Durables | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.4% | -2.5% | 1.6% |
| 1Y | 1.4% | -17.9% | 2.2% |
Rendement versus industrie: ACWN overtrof de German Consumer Durables industrie, die het afgelopen jaar een rendement -17.9 % opleverde.
Rendement versus markt: ACWN kwam overeen met de German markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 2.2 %.
Prijsvolatiliteit
| ACWN volatility | |
|---|---|
| ACWN Average Weekly Movement | 4.2% |
| Consumer Durables Industry Average Movement | 5.3% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: ACWN heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van ACWN is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1974 | 632 | Tim Herder | www.as-creation.com |
A.S. Création Tapeten AG produceert en verkoopt behangpapier in Duitsland en internationaal. De onderneming is actief via de segmenten Behang en Meubelstoffen. Het segment Behang produceert en verdeelt behangpapier en boorden.
A.S. Création Tapeten AG Samenvatting
| ACWN fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €20.81m |
| Inkomsten(TTM) | €3.88k |
| Inkomsten(TTM) | €103.17m |
Is ACWN overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ACWN resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €103.17m |
| Kosten van inkomsten | €47.36m |
| Brutowinst | €55.81m |
| Overige uitgaven | €55.80m |
| Inkomsten | €3.88k |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 06, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.0014 |
| Brutomarge | 54.09% |
| Nettowinstmarge | 0.0038% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 11.5% |
Hoe presteerde ACWN op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 07:54 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
A.S. Création Tapeten AG wordt gevolgd door 4 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Tim Kruse | Montega AG |
| Henrik Markmann | Montega AG |
| Ingo Schmidt | Montega AG |