Bénéteau (3GD) Aandelenoverzicht
Bénéteau S.A. ontwerpt, produceert en verkoopt boten en recreatiewoningen in Frankrijk en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 3/6 |
3GD Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Bénéteau S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €6.91 |
| 52 Week Hoogtepunt | €8.93 |
| 52 Week Laag | €6.39 |
| Bèta | 0.80 |
| 1 maand verandering | -0.58% |
| 3 maanden verandering | -11.47% |
| 1 Jaar Verandering | -17.10% |
| 3 jaar verandering | -55.87% |
| 5 jaar verandering | -51.68% |
| Verandering sinds IPO | -61.05% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 3GD | DE Leisure | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.6% | 2.4% | 2.8% |
| 1Y | -17.1% | 47.7% | 1.4% |
Rendement versus industrie: 3GD presteerde slechter dan de German Leisure -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 47.7 % opleverde.
Rendement versus markt: 3GD presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 1.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 3GD volatility | |
|---|---|
| 3GD Average Weekly Movement | 5.3% |
| Leisure Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: 3GD heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van 3GD is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1884 | 6,218 | Bruno Thivoyon | www.beneteau-group.com |
Bénéteau S.A. ontwerpt, produceert en verkoopt boten en recreatiewoningen in Frankrijk en internationaal. Het bedrijf levert boten onder de merknamen Beneteau, Jeanneau, Lagoon, Prestige, Four Winns, Scarab, WellCraft, EXCESS en Delphia; en recreatiewoningen onder de merknamen IRM, O'HARA en Coco Sweet. Het bedrijf biedt ook bandofbaots.com aan, een gemeenschappelijk dienstenplatform voor de aankoop en verkoop van nieuwe of gebruikte boten; leasing, krediet en verzekeringsdiensten via SGB Finance; en voorraad- en retailfinancieringsoplossingen.
Bénéteau S.A. Samenvatting
| 3GD fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €565.67m |
| Inkomsten(TTM) | -€42.95m |
| Inkomsten(TTM) | €848.62m |
Is 3GD overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 3GD resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €848.62m |
| Kosten van inkomsten | €391.29m |
| Brutowinst | €457.33m |
| Overige uitgaven | €500.28m |
| Inkomsten | -€42.95m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
Sep 23, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | -0.54 |
| Brutomarge | 53.89% |
| Nettowinstmarge | -5.06% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 49.1% |
Hoe presteerde 3GD op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt 3GD een betrouwbaar dividend?
Zie 3GD dividendgeschiedenis en benchmarks| Bénéteau dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Jun 17 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 19 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 20 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 22 days |
Betaalt 3GD een betrouwbaar dividend?
Zie 3GD dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 01:14 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Bénéteau S.A. wordt gevolgd door 14 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Edward Bottomley | Berenberg |
| Remi Grenu | Berenberg |
| Marie-Line Fort | Bernstein |