U10 (9Y7) Aandelenoverzicht
U10 Corp ontwikkelt en distribueert huishoudlinnen en decoratieve artikelen in Frankrijk. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
9Y7 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
U10 Corp Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €1.29 |
| 52 Week Hoogtepunt | €1.35 |
| 52 Week Laag | €1.06 |
| Bèta | 0.45 |
| 1 maand verandering | 5.74% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 6.61% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 9Y7 | DE Consumer Durables | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.2% | 0.7% |
| 1Y | n/a | -16.9% | 2.0% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe 9Y7 presteerde ten opzichte van de German Consumer Durables.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe 9Y7 presteerde ten opzichte van de German markt.
Prijsvolatiliteit
| 9Y7 volatility | |
|---|---|
| 9Y7 Average Weekly Movement | 4.0% |
| Consumer Durables Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: 9Y7 heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van 9Y7 in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1994 | 278 | Thierry Lièvre | www.u10.fr |
U10 Corp ontwikkelt en verdeelt huishoudlinnen en decoratieve artikelen in Frankrijk. Het bedrijf biedt een assortiment gordijnen, vitrages, kussens, beddengoed, badstof handdoeken, douchegordijnen, badmatten, fauteuilhoezen, sofahoezen, spreien, tafellinnen, jaloezieën, roedesets onder het merk Douceur d'intérieur; en servies, geurkaarsen en glazen kaarsen, LED, gestuurd, opslag, keukenflessen en -dozen, decoratieproducten, borstels, doeken en sponzen onder het merk Homea. Het biedt ook kussens, manden, kennels, kommen, kauwbotten, traktaties, speelgoed, pluche speelgoed, koord, krabpalen, nesten, halsbanden, riemen, harnassen, shampoo, insectwerende middelen, borstels, transportproducten en accessoires voor honden en katten onder het merk Love Story.
U10 Corp Samenvatting
| 9Y7 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €22.54m |
| Inkomsten(TTM) | €1.38m |
| Inkomsten(TTM) | €167.15m |
Is 9Y7 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 9Y7 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €167.15m |
| Kosten van inkomsten | €116.33m |
| Brutowinst | €50.82m |
| Overige uitgaven | €49.44m |
| Inkomsten | €1.38m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.081 |
| Brutomarge | 30.40% |
| Nettowinstmarge | 0.83% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 58.6% |
Hoe presteerde 9Y7 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 06:49 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
U10 Corp wordt gevolgd door 4 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Charles Henri de Mortemart | Berenberg |
| Jean Brivady | CIC Market Solutions (ESN) |
| Ning Godement | Gilbert Dupont |